Domowy salon piękności

Wydawnictwo: Borgis
poradniki

Tradycyjna kosmetyka ludowa ma dziś coraz więcej zwolenników. Rozmaite poradniki podają liczne sposoby i ziołowe receptury na zachowanie młodej cery. Niektóre z nich dają dobre efekty, ale jednocześnie są niezwykle pracochłonne w przygotowaniu. Tymczasem dla większości współczesnych kobiet ważne jest, aby mieć skuteczny gotowy kosmetyk, bowiem kosmetyka naturalna kojarzy im się najczęściej z talarkami z ogórków na twarzy. Ten poradnik pokazuje, jak można w pielęgnacji urody korzystać z wielowiekowych doświadczeń i wiedzy ludowej bez żmudnego ucierania, ubijania, mieszania czy miksowania.

Anna Świątkowska | 2016-08-29
Annabelle | 2014-06-30