Najdłuższy patrol komandora Lütha

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miniatury morskie, Epizody wojen morskich". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: VIK
historia

Autor opisuje przebieg kariery wojskowej komandora Lütha (szczególnie skupia się na wydarzeniach związanych z U-181) - od chwili wstąpienia do niemieckiej marynarki wojennej w 1933 roku aż do śmierci w maju 1945 r.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

kirlan | 2012-12-05

Kolejna z serii niegrubych książeczek . Nie powala na kolana, ale dość ciekawa. Okazja poznania "U-Bootwaffe" z punktu widzenia konkretnego okrętu i kilku patroli. Nieco opisów poszczególnych ataków, ponad 20 fotografii, mapki, szkice techniczne okrętu.

Krzysiek | 2016-09-18
Przeczytana: 14 stycznia 2013