Dzika Mrówka i tajemnice gdańskiego wybrzeża

Andrzej Perepeczko Wydawnictwo: Bernardinum Cykl: Dzika Mrówka (tom 8) literatura młodzieżowa
Bernardinum
Dzika Mrówka (tom 8)
literatura młodzieżowa
2017-01-01

Jakie wspaniałe przygody Dzikiej Mrówki! Dla mieszkańców Gdańska i okolic, dla wielbicieli i dla takich co bywają okazjonalnie lub nie byli wcale! Wszyscy będą chcieli zobaczyć te miejsca, które w tym tomie widzieli bliźniacy i spółka! Świetne!

Zapraszam na www.czytaska.blogspot.com nad Zatokę Gdańską, do Trójmiasta i na Kaszuby! I planujcie wycieczkę jak ja!

• Dziecięce i Młodzieżowe
  • Wyzwanie "Przeczytam 52 książki w 2018 roku"
  • 2017
  • Dzieci