rozwiń zwiń

Dzika Mrówka i tajemnice gdańskiego wybrzeża

Okładka książki Dzika Mrówka i tajemnice gdańskiego wybrzeża
Andrzej Perepeczko Wydawnictwo: Bernardinum Cykl: Dzika Mrówka (tom 8) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dzika Mrówka (tom 8)
Dzika Mrówka i tajemnice gdańskiego wybrzeża
Bernardinum
2017-01-01
2017-01-01

Okładka książki Jędruś, chłopak ze Lwowa Andrzej Perepeczko, Magdalena Pilch
Ocena 8,4
Jędruś, chłopa... Andrzej Perepeczko,...
Okładka książki Burza nad Atlantykiem. Tom 2 Wawrzyniec Markowski, Andrzej Perepeczko
Ocena 8,4
Burza nad Atla... Wawrzyniec Markowsk...

Jakie wspaniałe przygody Dzikiej Mrówki! Dla mieszkańców Gdańska i okolic, dla wielbicieli i dla takich co bywają okazjonalnie lub nie byli wcale! Wszyscy będą chcieli zobaczyć te miejsca, które w tym tomie widzieli bliźniacy i spółka! Świetne!

Zapraszam na www.czytaska.blogspot.com nad Zatokę Gdańską, do Trójmiasta i na Kaszuby! I planujcie wycieczkę jak ja!

Dodaj cytat z książki Dzika Mrówka i tajemnice gdańskiego wybrzeża