Kwiaty lata

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Planowanie rabat z kwiatami letnimi, kompozycje barwne, kombinacje z innymi roślinami · portrety najpiękniejszych kwiatów letnich · rozmnażanie, sadzenie, pielęgnacja i ochrona roślin Książka prezentuje efektowne i malownicze aranżacje rabat kwiatowych, złożonych z kwiatów rocznych i dwuletnich. Znajdziesz tu szczegółowe opisy roślin, fachowe porady dotyczące ich zestawiania oraz dowiesz się, jak o nie dbać.

źródło opisu: http://muza.com.pl/

źródło okładki: http://muza.com.pl/