Meandry miłości

Okładka książki Meandry miłości Sandra Brown
Okładka książki Meandry miłości
Sandra Brown Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Orchidea literatura obyczajowa, romans
Harlequin Orchidea
Above and beyond
Harlequin
1999-01-01
1999-01-01
Magdalena Nagórska

Na półkach: , , , , , , , , ,

Sandra Brown - "Prawo do szczęścia"/"Meandry miłości"/"Above And Beyond"

*1985

Sandra Brown - "Prawo do szczęścia"/"Meandry miłości"/"Above And Beyond"

*1985

Historia dająca wiarę, że człowiek może się z czasem zmienić na lepsze. Tak było w przypadku naszego bohatera. Z beztroskiego bawidamka stał się mężczyzną odpowiedzialnym nie tracąc swojego czaru i sprytu z lat młodzieńczych. Takie ciasteczko.

Powiem tak, ja bym nie wybaczyła, po prostu i uważam, że książka nie zakończyła się tak, jak powinna. Wszyscy lubimy dobre i szczęśliwe zakończenia, ale też prawdziwe. Nie wiem, czy jakakolwiek kobieta wybaczyłaby takie kłamstwo, bo to ewidentnie było ukartowane. Kolejna książka z serii : Prawda jest przerysowana, a z kłamstwem szybciej osiągniesz swój cel.

Mocne 9+ !
Bardzo fajna książka! Czyta się łatwo, lekko i przyjemni. Interesująca fabuła pełna uczuć i emocji!
Traver Rule i Richard są najlepszymi przyjaciółmi. Gdy wybucha bomba w miejscu gdzie obaj stacjonują Richard traci życie, a Traver z obrażeniami ciała trafia do szpitala. Dostaje on pudełko z listami, które do Richarda pisała jego żona Kyla. Czyta je tak często, że zapamiętuje je na pamięć. Zaczyna czuć do tej kobiety coś wyjątkowego. Od tej pory ma jeden cel: wyzdrowieć dla niej i dać jej szczęście. Gdy wychodzi ze szpitala jedzie do mieszaczka, w którym mieszka Kyla ze swoimi rodzicami i synkiem Travera. Zakłada tam swoją firmę budowlaną i tak jak zaplanował odnajduje i poznaje Kyle. Ona nieświadoma tego, że Richard to przyjaciel jej zmarłego męża, przekonuje się do niego, szukając w jego ramionach bezpieczeństwa dla siebie i swojego synka. Co zrobi gdy, gdy tajemnica Travera wyjdzie na jaw? Zapraszam do lektury, bo naprawdę warto poświęcić na tą pozycję wieczór lub dwa :).

Mocne 9+ !

Rewelacyjna historia opowiadajaca o mezczyznie,ktory pokochal kobieta z listow pisanych do jego przyjaciela. To wlasnie te listy pomogly bohateowi wrocic do zdrowia po ataku bombowym dokonanym na ambasade, niestety jego przyjaciel nie zyje. Trevor pragnie poznac kobiete,w ktorej sie zakochal. Kila zostala wdowa z malym dzieckiem. Czy spotkanie z mezczyzna,ktory ukrywa przed nia,ze znal ejj meza sprawi,iz kobieta otrzyma szanse na drugie zycie, druga milosc?
Przekonajcie sie sami.

Prawo Do Szczęścia

Na półkach: , , , , , , ,

Bez oka/szramy

Bez oka/szramy

Czy można pokochac kogoś, kogo się nigdy nie widziało? Kogo zna się tylko z czytanych listów....i to jeszcze nie adresowanych do Ciebie?
Można powiedziec że to romantyczna historia. Ona niczego nieświadoma on pnie się do celu. Czy wynikną z tego same kłopoty? Czy w końcu kłamstwa wyjdą na jaw? Czy taka miłoś jest prawdziwa czy chce się zagłuszyc głośno krzyczące sumienie? No i podstawowa sprawa czy można pokochac osobę przez która traci się najbliższą osobę?
Książkę pochłonełam w jeden wieczór...polecam na długie wieczory przy herbacie i kocyku.

Trevor Rule leżąc w szpitalu dostał korespondencję swojego zmarłego tragicznie przyjaciela, Richarda. Pisała do niego, oczekująca dziecka i bardzo kochająca żona, Kyla. Były to listy, pełne uczuć i tęsknoty. Trevor czytając te piękne listy, poznawał dokładnie ich autorkę i powoli się w niej zakochiwał. Po wyjściu ze szpitala decyduje się ją odszukać. Z listów dowiedział się jednak, że Kyla nie ma dobrego zdania o przyjacielu swojego zmarłego męża. Postanawia więc zataić swoją tożsamość.

• Harlequin
  • ❤ 2011❤
  • Romans Współczesny

Dodaj cytat z książki Meandry miłości