Prawo Do Szczęścia

Tłumaczenie: Magdalena Nagórska
Seria: Harlequin Satine
Wydawnictwo: Harlequin
Above And Beyond

Nikt by nie przypuszczał, że Trevor Rule zakocha się w kobiecie,której nigdy nie widział. Kyla pisała listy, pełne uczuć i tęsknoty do swojego męża Richarda, najlepszego przyjaciela Trevora. Kiedy Richard zginął, Trevor przypadkiem dostał te wszystkie piękne listy. Czytając je, coraz bardziej zakochiwał się w tej oddanej i pełnej pasji kobiecie. Teraz chce ją przekonać, że oboje mają prawo do szczęścia, pomimo dramatycznych przeżyć związanych ze śmiercią Richarda. Jednak Trevor ukrywa tajemnicę. Jej ujawnienie może zagrozić związkowi, który tak bardzo pragnie stworzyć…

Marlena | 2013-10-06
Przeczytana: 18 marca 2013

Trevor Rule leżąc w szpitalu dostał korespondencję swojego zmarłego tragicznie przyjaciela, Richarda. Pisała do niego, oczekująca dziecka i bardzo kochająca żona, Kyla. Były to listy, pełne uczuć i tęsknoty. Trevor czytając te piękne listy, poznawał dokładnie ich autorkę i powoli się w niej zakochiwał. Po wyjściu ze szpitala decyduje się ją odszukać. Z listów dowiedział się jednak, że Kyla nie ma dobrego zdania o przyjacielu swojego zmarłego męża. Postanawia więc zataić swoją tożsamość.

Priada | 2013-10-31
Przeczytana: 24 listopada 2013

Czy można pokochac kogoś, kogo się nigdy nie widziało? Kogo zna się tylko z czytanych listów....i to jeszcze nie adresowanych do Ciebie?
Można powiedziec że to romantyczna historia. Ona niczego nieświadoma on pnie się do celu. Czy wynikną z tego same kłopoty? Czy w końcu kłamstwa wyjdą na jaw? Czy taka miłoś jest prawdziwa czy chce się zagłuszyc głośno krzyczące sumienie? No i podstawowa sprawa czy można pokochac osobę przez która traci się najbliższą osobę?
Książkę pochłonełam w jeden wieczór...polecam na długie wieczory przy herbacie i kocyku.

Mońcia_POCZYTAJKA | 2012-12-05
Przeczytana: 11 sierpnia 2011

Wcześniej książka została wydana w 1999 roku w serii Harlequin Orchidea tom 16 pod tytułem „Meandry miłości”.

Czy piękne, ciepłe listy pisane z uczuciem do konkretnej osoby mogą wzniecić miłość w sercu przypadkowego czytelnika?

Jeśli nawet nie staną się powodem zakochania, to na pewno mogą wzbudzić szczere zainteresowanie osobą nadawcy. A kiedy dodamy do tego fakt, że autorką jest kobieta, a potencjalnym odbiorcą mężczyzna to kto wie co też może się wydarzyć...

Trevor Rule przebywając w szpitalu otrzymuje przypadkowo prywatną korespondencję swego zmarłego przyjaciela Richarda Strouda, który jako żołnierz zginął podczas służby. Pełne uczuć i tęsknoty listy pisze do zmarłego jego żona Kyla, która spodziewa się dziecka. Trevor czytając kolejne wyznania coraz lepiej poznaje ich autorkę i zakochuje się w niej mimo, iż nigdy jej nie widział, ani z nią nie rozmawiał. Po zakończonej rekonwalescencji mężczyzna w końcu decyduje się odszukać Kylę i postępując samolubnie i egoistycznie...

Agnieszka | 2015-04-18
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

Mocne 9+ !
Bardzo fajna książka! Czyta się łatwo, lekko i przyjemni. Interesująca fabuła pełna uczuć i emocji!
Traver Rule i Richard są najlepszymi przyjaciółmi. Gdy wybucha bomba w miejscu gdzie obaj stacjonują Richard traci życie, a Traver z obrażeniami ciała trafia do szpitala. Dostaje on pudełko z listami, które do Richarda pisała jego żona Kyla. Czyta je tak często, że zapamiętuje je na pamięć. Zaczyna czuć do tej kobiety coś wyjątkowego. Od tej pory ma jeden cel: wyzdrowieć dla niej i dać jej szczęście. Gdy wychodzi ze szpitala jedzie do mieszaczka, w którym mieszka Kyla ze swoimi rodzicami i synkiem Travera. Zakłada tam swoją firmę budowlaną i tak jak zaplanował odnajduje i poznaje Kyle. Ona nieświadoma tego, że Richard to przyjaciel jej zmarłego męża, przekonuje się do niego, szukając w jego ramionach bezpieczeństwa dla siebie i swojego synka. Co zrobi gdy, gdy tajemnica Travera wyjdzie na jaw? Zapraszam do lektury, bo naprawdę warto poświęcić na tą pozycję wieczór lub dwa :).

LoVeandHoPe | 2014-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2014

Rewelacyjna historia opowiadajaca o mezczyznie,ktory pokochal kobieta z listow pisanych do jego przyjaciela. To wlasnie te listy pomogly bohateowi wrocic do zdrowia po ataku bombowym dokonanym na ambasade, niestety jego przyjaciel nie zyje. Trevor pragnie poznac kobiete,w ktorej sie zakochal. Kila zostala wdowa z malym dzieckiem. Czy spotkanie z mezczyzna,ktory ukrywa przed nia,ze znal ejj meza sprawi,iz kobieta otrzyma szanse na drugie zycie, druga milosc?
Przekonajcie sie sami.
Polecam! ;)

Paulina Kucińska | 2015-04-20
Przeczytana: 19 kwietnia 2015

Powiem tak, ja bym nie wybaczyła, po prostu i uważam, że książka nie zakończyła się tak, jak powinna. Wszyscy lubimy dobre i szczęśliwe zakończenia, ale też prawdziwe. Nie wiem, czy jakakolwiek kobieta wybaczyłaby takie kłamstwo, bo to ewidentnie było ukartowane. Kolejna książka z serii : Prawda jest przerysowana, a z kłamstwem szybciej osiągniesz swój cel.

Wero | 2011-05-06
Przeczytana: 09 kwietnia 2011

Jak dla mnie, jedna ze słabszych książek Brown. Ale! Przecież każdemu zdarzają się wpadki...

eve | 2016-02-10
Przeczytana: 09 lutego 2016

Historia dająca wiarę, że człowiek może się z czasem zmienić na lepsze. Tak było w przypadku naszego bohatera. Z beztroskiego bawidamka stał się mężczyzną odpowiedzialnym nie tracąc swojego czaru i sprytu z lat młodzieńczych. Takie ciasteczko.

Artwer24 | 2013-05-14

Książa naprawdę godna polecenia.
Pełna uczuć i głębokich chwil emocji.
Jeszcze nie raz ją przeczytam.

Sylwia Florczyk | 2014-07-05

Zdecydowanie jedna z najlepszych od Sandra Brown