Okładka książki Tajemnica

Tajemnica

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Satine". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
DM1994
6,52 (64 ocen i 9 opinii)

Opis książki

Drew McCasslin, sławny tenisista, próbuje uporządkować swoje życie – wie, że jest to winien małemu synkowi, który stracił matkę w tragicznym wypadku. Postanawia skończyć z nałogiem i wznowić treningi. Jeśli wygra kilka turniejów, zapewni dziecku godziwe życie. Pewnego dnia wpada mu w oko młoda kobieta. Nieznajoma, w odróżnieniu od jego fanek, zupełnie go ignoruje. Zaintrygowany Drew zaprasza ją n...

Pewnego dnia wpada mu w oko młoda kobieta. Nieznajoma, w odróżnieniu od jego fanek, zupełnie go ignoruje. Zaintrygowany Drew zaprasza ją na lunch. Wkrótce on i Arden zaczynają się regularnie spotykać. Drew nie wie, że kobieta, która coraz bardziej go fascynuje, zaaranżowała ich na pozór przypadkowe spotkanie. W dodatku jej przeszłość skrywa wiele mrocznych tajemnic…

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2011

Polecamy

Opinie czytelników
Mońcia | 2014-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2014

Bardzo chętnie po dłuższej przerwie sięgnęłam po książkę Pani Sandry Brown. Miałam nadzieję na ciekawą intrygę, stopniowanie napięcia i wreszcie nagły zwrot akcji, do których autorka zdążyła przyzwyczaić swoich czytelników w innych powieściach.

Muszę przyznać, że poczułam się nieco rozczarowana, gdyż powieść okazała się typowym romansem, zbyt przewidywalnym i nieco naiwnym, choć fabuła naprawdę może zainteresować.

Arden Gentry wyjeżdża na Hawaje aby odnaleźć swoje dziecko, które przed niemal dwoma laty urodziła dla pewnej pary, która nie mogła mieć własnego potomstwa. Mąż Arden - znany ginekolog Ron Lowery - zmusił żonę do wykonania zabiegu zapłodnienia komórkami obcego mężczyzny - przyszłego ojca dziecka. Otrzymał za to duże pieniądze, którymi nie musiał się dzielić z biologiczną matką dziecka.
Zaraz po porodzie Arden zaszantażowała męża i zażądała od niego połowy otrzymanej kwoty i podpisu na wniosku rozwodowym. Kobieta musiała zadbać o swego starszego synka Joey'a, który chorował...

aleczka | 2014-03-14
Na półkach: Przeczytane, Oddane

Typowy Harleqin, ale w stylu Sandry Brown, nie przesłodzony, z odrobiną dramatu. Dla miłośniczek przyjemna lektura :)

DM1994 | 2011-06-10
Przeczytana: 15 maja 2011

Mówiłam wam już chyba kiedyś,że za książkami typu Harlequin zupełnie nie przepadam, no i w sumie nie wiem dlaczego wybrałam jedną z przedstawicielek tego rodzaju literatury z listy egzemplarzy ,którą dostałam od księgarni Matras.Mój dziwny wybór wbrew pozorom okazał się naprawdę nie takim znowu złym i spędziłam naprawdę przyjemny czas na czytaniu tej książki.

W "Tajemnicy" poznajemy kobietę ,której mąż otrzymuje od młodego małżeństwa propozycję zapłaty 15000 $ za znalezienie kobiety ,która chciałaby urodzić im dziecko i za zainseminowanie jej. Mężczyzna dochodzi do wniosku,że wolałby zatrzymać całą kwotę więc praktycznie zmusza swoją żonę do urodzenia cudzego dziecka. I tak się wszystko zaczyna...

Jak już wspomniałam nie byłam nastawiona zbyt pozytywnie do tej książki ,jednak spędziłam z nią naprawdę miły wieczór.Najbardziej zadziwiła mnie treść fabuły. Spodziewałam się typowej opowieści o idealnej miłości,a dostałam naprawdę ciekawą i oryginalną historię o tym,że nie zawsze musi...

eunice | 2014-10-24
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 24 października 2014

Trudno uwierzyć, że napisała to Sandra Brown. Romans, który przypomina bajkę "Żuraw i czapla". Skoro to romans, to dlaczego na pierwszą scenę miłosną trzeba długo czekać, bo aż do drugiej połowy książki? Skoro to romans, to dlaczego nie sposób uwierzyć w uczucia bohaterów? Kiepski ten romans...

Małgorzata | 2013-09-24
Przeczytana: czerwiec 2013

Słynny tenisista, próbuje uporządkować swoje życie. Postanawia skończyć z nałogiem i wznowić terningi. Pewnego dnia wpada mu w oko młoda kobieta. Zaprasza ją na lunch. Zaczynają się spotykać gdzie w między czsie rodzi się między nimi uczucie.

wiech | 2013-10-25

Jedna z moich ulubionych. Łezka nie jeden raz się w oku zakręciła.

natalka2669 | 2011-12-10
Przeczytana: sierpień 2011

Bardzo chwytająca za serce historia. Polecam

Grażyna | 2013-06-17
Przeczytana: 22 czerwca 2013