Pozycje miłosne

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Czy próbowaliście kiedykolwiek obierać banana? Albo jeździć na koniku na biegunach? Strzelać z miłosnej kuszy? Obierać łupinkę? Jak to... Nie wiecie, co to takiego? Jeśli nie znacie takich pozycji miłosnych, a już na pewno ich nie próbowaliście, to niniejsza książka stanowi dla Was lekturę obowiązkową! Wewnątrz znajdziecie jasne i pikantne rady, jak zacieśnić wasz miłosny związek dzięki oryginalnym pozycjom, z którymi być może dotychczas się nie zetknęliście, a ponadto intrygujące warianty bardziej znanych konfiguracji. Nie brak w niej też użytecznych sugestii, jak przełamać łóżkową rutynę, rozbudzić libido i przydać uprawianiu miłości świeżych barw!

litpawel | 2015-07-30
Haneczka | 2013-07-08