Twoje Ciało Mówi: Pokochaj Siebie

Wydawnictwo: Kos
poradniki

Lise Bourbeau, autorka trzynastu książek, w tym bestsellera Wsłuchaj się w swoje ciało a to twój najlepszy przyjaciel na ziemi, założycielka największej szkoły rozwoju duchowego w Quebecu (Kanada), której oddziały znajdują się już w wielu krajach na całym świecie.Lise Bourbeau od dwudziestu lat specjalizuje się w metafizyce. Podczas pro-wadzonych przez siebie szkoleń, od roku 1982 pracowała bezpośrednio z ponad 15000 osób. Wielu z nich pomogła znaleźć przyczyny chorób i dolegliwości, sprawdzając przy tym podstawy swej teorii i widząc stopniowe powracanie do zdrowia podopiecznych.Jest przekonana, że większość dolegliwości fizycznych odzwierciedla problemy na poziomie emocjonalnym i mentalnym, ale nie są one w pełni uświadomione. W ten sposób organizm daje nam znać, byśmy powrócili na drogę miłości i harmonii.Metafizyka, która jest zdolnością do wzniesienia się ponad fizyczność, nie rości sobie praw do zastąpienia medycyny tradycyjnej, wydaje się jednak niezbędnym uzupełnieniem terapii, gdyż leczenie wyłącznie tego, co fizyczne, może być rozwiązaniem na krótki czas.Książka jest rezultatem poszukiwań i obserwacji poczynionych w ciągu piętnastu lat. Autorka z przyjemnością odkrywa w niej tajemnice metafizyki. Jej celem jest pomóc każdej osobie stać się terapeutą dla samego siebie lub najbliższych.z nadejściem roku 2000 i nastaniem Ery Wodnika ludzie coraz częściej szukają terapii skutecznej w odniesieniu do trzech ciał: fizycznego, emocjonalnego i mentalnego, by na nowo nawiązać kontakt z ciałem duchowym.Autorka z całego serca życzy, aby przedstawione w książce definicje metafizycznych chorób i dolegliwości pomogły odzyskać Czytelnikom tak poszukiwaną wewnętrzną harmonię.

Lucyna | 2015-07-14
ananda | 2014-05-03