Tarasy I Altany. Budowa I Konserwacja

Wydawnictwo: RM
poradniki

Co należy uwzględnić przy wyborze stanowiska na altanę czy tarasa Jakie materiały są potrzebnea Jak kładzie się stabilny fundamenta Jakie wzmocnienia są niezbędnea Na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym poradniku wyczerpujące odpowiedzi. Dodatkową pomocą będą liczne zdjęcia ilustrujące kolejne etapy pracy. Kurs podstawowy i dokładne instrukcje montażu pokazują krok po kroku, jak należy obrabiać i konserwować różne materiały, jak ułożyć nawierzchnię tarasu, jak powiększyć go przez dobudowanie placyku i jak z gotowych elementów powstaje pergola. Przy wszystkich opisach znajdują się czytelne symbole, które obrazują stopień trudności prac, nakład sił i czasu oraz potrzebne narzędzia oraz wszystkie ważne informacje niezbędne do wybudowania we własnym ogródku tarasu lub kącika wypoczynkowego.

kamwij91 | 2016-11-29