Wykorzystaj swój potencjał. zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wartości

Wydawnictwo: Rebis
9788375101959
poradniki

Dr Murphy uczy nas jak wykorzystać potęgę podświadomości do pokonania negatywnego nastawienia i niskiego poczucia własnej wartości. Jeśli czujesz napięcie lub martwisz się, że nikt Ciebie nie docenia i że ludzie spoglądają na Ciebie z góry, możesz nauczyć się, że Ty jesteś panem własnego życia i że Ty masz władzę nad swą podświadomością.

AliceR | 2013-11-12

Książka w bardzo obrazowy sposób pokazuje nam prawdy, tak na prawdę dla nas oczywiste. Nie mniej jednak jest to książka warta przeczytania. Szybko się czyta, lecz momentami jest nudno. Przedewszystkim daje do myślenia :)

Barbara | 2015-03-10
Przeczytana: 10 marca 2015

Do 9 rozdziału książka bardzo motywuje i prowadzi do pozytywnych zmian w Twoim życiu, natomiast od 9 rozdziału autor strona po stronie coraz bardziej wprowadza i wręcz już w 10 rozdziale każe wierzyć w Nową Myśl (wiara New Age). Książka sama w sobie ciekawa, ale niestety ostatnie 107 z 287 stron zmieniło moje zdanie o książce.

Anna | 2010-03-17

Bardzo budująca książka.