Jak to zrobić

Wydawnictwo: Zielona Sowa
poradniki

W książce Jak to zrobića 365 pomysłów na kreatywne zajęcia w wieku przedszkolnym i młodszych znajdują się pogrupowane według wieku zajęcia plastyczne dla dzieci, takie jak lepienie, malowanie, wycinanie, zarówno całkiem proste, jak i bardziej skomplikowane i wymagające pomocy rodziców. Pomysły na zabawy wykorzystują w większości materiały dostępne w każdym domu. zabawy te pomagają rozwinąć sprawność manualną, nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, zrobić oryginalny prezent na dowolną okazję, a także po prostu nie nudzić się przez 365 dni w roku. Trish Kuffner jest autorką popularnej serii książek Jak to zrobića dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także dla młodszych. Własne doświadczenia skłoniły ją do zebrania pomysłów, które zainteresowałyby zarówno jej własne dzieci, jak i wszystkich małych czytelników i ich rodziców.

Katarzyna | 2014-06-10
Przeczytana: 18 października 2014