Studnie mgły

Seria: W.I.T.C.H. Książki
Wydawnictwo: Egmont Polska

W Heatherfield następują niepokojące wydarzenia. Will, przywódczyni czarodziejek, z niewyjaśnionych powodów traci łączność z Sercem Kondrakaru, które stanowi źródło jej mocy...

Zielonooka | 2017-01-16

W Heartfield pojawia się dziwna mgła, a na dodatek dziewczyny z W.I.T.C.H. widzą w niej dziwną postać, oprócz tego dowiadują się, że mgła pochodzi z innego świata. Wyruszają tam, jednak natkną się na problemy... Irma zauroczy się w Halonie, a Will wciąż dręczy jedna myśl: że ma dwie twarze. Jak ma z tym żyć?

Kaskaderka016 | 2012-10-13

Kiedy miałam 7 lat przeczytałam niemal wszystkie książki o W.I.T.C.H. To były pierwsze książki w których się zakochałam i nie mogłam przestać ich czytać. Niestety w większości teraz nie pamiętam o czym były :(

Erza | 2017-02-28
Na półkach: Przeczytane, 4 - Lubię