13. skrytka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "To lubię". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Literatura
tajemnica, sekret, skrytka
Matylda

Tajemnicza 13 skrytka to przede wszystkim bogactwo książek i skarbnica wiedzy jaką w sobie zawierają, ale jej odkrycie wymaga dużo cierpliwości.

Tytułowa 13 skrytka kryje w sobie tajemnicę, której rozszyfrowanie nauczy czytelników myśleć i rozumieć, pamiętać o rzeczach ważnych, a głupstwa puszczać w niepamięć, radzić sobie i pomagać innym, śmiać się do łez i śmiać się przez łzy.

źródło opisu: Literatura, 2005

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Matylda | 2011-01-05
Przeczytana: styczeń 2010

"Autorzy tej książki weszli w posiadanie pewnej tajemnicy i (co bardzo rzadko zdarza się posiadaczom tajemnic) postanowili podzielić się nią z każdym, kto ma na to ochotę. Tajemnica ta może wam zapewnić wielką władzę. Wprawdzie nie nad całym światem (bo po co komu władza nad całym światem), ale nad jego bardzo ważną częścią -waszym własnym życiem. Nauczy was myśleć i rozumieć, pamiętać o rzeczach ważnych, a głupstwa puszczać w niepamięć. Radzić sobie i pomagać innym, śmiać się do łez i śmiać się przez łzy.Takich tajemnic jednak nie dostaje się na tacy. Żeby poznać i zrozumieć tajemnicę 13 skrytki, trzeba najpierw przeczytać tę książkę, a potem... Sami będziecie wiedzieli, co robić potem."
Wszystko zaczyna się od szukania w starym biurku po pradziadku kolejnej szufladki-skrytki. Jednak to nie znalezienie jej ale szukanie daje najwięcej frajdy. ;-) Przy okazji dzieci poznają kim jest wydawca, jak "robi się" książki...a rodzice?? robią szybką listę swoich książek z dzieciństwa...

Anarionka | 2013-06-05

Praktycznie nie pamiętam już jej treści, ale wiem, że kiedyś bardzo mi się podobała.

Natalia | 2014-08-20
Przeczytana: 23 sierpnia 2014