Chłopaki na scenę

Cykl: To ja Lucy (tom 3)
Wydawnictwo: Akapit
Boy Band Blues
Lucy, dziennik, pamiętnik

Lucy Jessica Hartley ma wam do przekazania superważną wiadomość!!! Właśnie zostałam poproszona o zaprojektowanie strojów dla zespołu rockowego. Nie macie pojęcia, jaka jestem podniecona. Szkoda tylko, że Wayne Roman, ich solista, jest tępym zarozumialcem! W każdym razie mam już tysiące pomysłów, jak ubrać chłopaków na scenę. Lecę robić projekt. Czeeeść! Lucy Jessica Hartley, prawie...

Lucy Jessica Hartley ma wam do przekazania superważną wiadomość!!!

Lucy Jessica Hartley, prawie trzynastolatka, znów zwierzy się Wam ze swoich sekretów i opowie, jak magiczne zaklęcia, wściekli tatusiowie i zakazana miłość stają na drodze do sławy i kariery.

źródło opisu: [Akapit Press, 2007]

Kasia | 2013-08-20

Według mnie idealna książka na zimowe wieczory. Spodoba się czytelniczkom w wieku 10-12lat. Starszej młodzieży "nie porwie" ze względu na prostą i dziecięcą fabułę. Wydaje mi się, że młodszym czytelniczkom powinna przypaść do gustu.

koniaralisa13 | 2015-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2015

Lucy po wygranej w konkursie "Strój moich marzeń", zostaje poproszona przez lidera szkolnego zespołu, o uszycie strojów na występ młodzieżowych kapel ze szkół w Connecticut:) Z pomocą Juli i Tildy bierze się do pracy:) Przyjaciółki razem perfekcyjnie sprostały temu zadaniu, na dodatek dzień przed konkursem, postanowiły same w nim wystąpić...!!!!! <3 Czy występ ich zespołu się udał? Czy konkurs przebiegał bez problemów?
Jaki był werdykt jury? Na te i wiele innych pytań, znajdziecie odp w 3 tomie serii:) Zapraszam do lektury!!!!!!!! <3 :) ;)

Gossip Girl | 2014-10-18
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 17 października 2014

Z serii na serię coraz bardziej mi się podoba ten cykl. Ogólnie bardzo mnie wciągnęła, ale jak zwykle musiałam znaleźć coś co mnie irytowało a była to ta ślepa miłość do Wayne'a Romana i jeszcze to że znów nie zauważała jaki fajny jest ten Simon z Komputerowych Świrów. Podsumowując mimo wszystko bardzo miło się czytało. Polecam :)

olinek5671 | 2015-01-18

jak zaczynasz czytac to nie mozesz sie oderwac

TheJulietta9 | 2010-08-03
Przeczytana: 12 maja 2009

Ciekawa, śmieszna książka.

Rasia | 2013-07-05
Przeczytana: 19 stycznia 2012

Kolejna ksiązka z gatunku tych lekkich do przeczytania, gdy nic innego nie ma pod ręką. Pełna humoru i niezdarności, roztropności głownej bohaterki. Może doprowadzić do nerwów i roześmiac do łez, czego czlowiekowi czasem potrzeba. Pomimo banalnego tematu polecam ksiązkę.

Martyna Kozieł | 2015-08-19

Książkę czytałam dosyć dawno, ale była to pierwsza seria, która mnie tak naprawdę wciągnęła. Sama interesuję się projektowaniem mody, więc wydarzenia z życia Lucy bardzo mi się podobały. Polecam dla młodszych dziewczynek 8-13 lat. :))

dineczka | 2012-10-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Peśka | 2012-07-06

Dobra do czytania książka dla dziewczyn . Tak ja jej pozostaeczęści . Polecam ! ;)