Chłopaki na scenę

Okładka książki Chłopaki na scenę Kelly McKain
Okładka książki Chłopaki na scenę
Kelly McKain Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: To ja Lucy (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
To ja Lucy (tom 3)
Boy Band Blues
Akapit Press
2007-01-01
2007-01-01
Iwona Libucha
Lucy dziennik pamiętnik

Lucy po wygranej w konkursie "Strój moich marzeń", zostaje poproszona przez lidera szkolnego zespołu, o uszycie strojów na występ młodzieżowych kapel ze szkół w Connecticut:) Z pomocą Juli i Tildy bierze się do pracy:) Przyjaciółki razem perfekcyjnie sprostały temu zadaniu, na dodatek dzień przed konkursem, postanowiły same w nim wystąpić...!!!!! <3 Czy występ ich zespołu się udał? Czy konkurs przebiegał bez problemów?
Jaki był werdykt jury? Na te i wiele innych pytań, znajdziecie odp w 3 tomie serii:) Zapraszam do lektury!!!!!!!! <3 :) ;)

Wszystkie z tej serii książki są interesujące! Warto czytać!

Wszystkie z tej serii książki są interesujące! Warto czytać!

Z serii na serię coraz bardziej mi się podoba ten cykl. Ogólnie bardzo mnie wciągnęła, ale jak zwykle musiałam znaleźć coś co mnie irytowało a była to ta ślepa miłość do Wayne'a Romana i jeszcze to że znów nie zauważała jaki fajny jest ten Simon z Komputerowych Świrów. Podsumowując mimo wszystko bardzo miło się czytało. Polecam :)

Według mnie idealna książka na zimowe wieczory. Spodoba się czytelniczkom w wieku 10-12lat. Starszej młodzieży "nie porwie" ze względu na prostą i dziecięcą fabułę. Wydaje mi się, że młodszym czytelniczkom powinna przypaść do gustu.

Przeczytałam wszystkie książki z tej serio i uważam że to rewelacja:P

Przeczytałam wszystkie książki z tej serio i uważam że to rewelacja:P

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

jak zaczynasz czytac to nie mozesz sie oderwac

jak zaczynasz czytac to nie mozesz sie oderwac

Książkę czytałam dosyć dawno, ale była to pierwsza seria, która mnie tak naprawdę wciągnęła. Sama interesuję się projektowaniem mody, więc wydarzenia z życia Lucy bardzo mi się podobały. Polecam dla młodszych dziewczynek 8-13 lat. :))

Uwielbiam!

Uwielbiam!

Niezbyt ciekawa, ale spoko.

Niezbyt ciekawa, ale spoko.

• Z dzieciństwa
  • Dzieciństwo
  • Książki z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Chłopaki na scenę