Okładka książki Inkowie. Naród Słońca

Inkowie. Naród Słońca

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Krajobrazy cywilizacji". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
typ
papier
6 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

„W ramach Programu im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, wspierającego i propagującego przekłady z literatury francuskiej w Polsce, Wydawnictwo Dolnośląskie nawiązało współpracę z Wydziałem Kulturalnym i Naukowym Ambasady Francji w Polsce oraz z francuskim MSZ. Owocem tej kooperacji jest starannie wydawana - choć w kieszonkowym formacie - seria popularnych książek dotyczących najważniejszych zjawisk i wydarzeń kulturowych i cywilizacyjnych (...)”

źródło opisu: Forum Akademickie, nr 7/1995

źródło okładki: Zdjęcie autorskie