Księga zwariowanych różności

Okładka książki Księga zwariowanych różności Terry Deary
Okładka książki Księga zwariowanych różności
Terry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Strrraszna Historia literatura dziecięca
literatura dziecięca
2007-01-01
9788323719144
Janusz Maćczak
Strrraszna Historia różności fakty

Okładka książki Ci niewiarygodni Inkowie Martin Brown, Terry Deary, Philip Reeve
Ci niewiarygod... Martin Brown, Terry...
Okładka książki Dynamiczna dynastia Jagiellonów Małgorzata Fabianowska, Jędrzej Łaniecki, Małgorzata Nesteruk
Dynamiczna dyn... Małgorzata Fabianow...
Okładka książki Sakramencki sarmatyzm Małgorzata Fabianowska, Małgorzata Nesteruk
Sakramencki sa... Małgorzata Fabianow...

Uwaga!! Jest krrrwawo!!!

Specjalistą w opisie czadowej historrrii niezmiennie pozostaje Terry Deary, polecam całą serrrię, którą pochłoniecie w jedną noc, nadwerrrężając zmachane śmiechem mięśnie skośne brzucha 😁😁😁😜

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rozpuku, serrrdecznie polecam młodym i nieco starrrszym!
Można powiększyć wiedzę o historrryczne fakty i kontekst, jednocześnie mając rrrewelacyjną rrrozrywkę. Czego chcieć więcej?

Uwaga!! Jest krrrwawo!!!

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rozpuku, serrrdecznie polecam młodym i nieco starrrszym!
Można...

Książka w sam raz na lekkie czytanie, choć zawiera wiele faktów, o których czytelnik raczej nie miał pojęcia. Niektóre śmieszą, niektóre oburzają, a inne wręcz brzydzą (pranie w moczu). Jednak warto przeczytać tę pozycję, żeby poznać jak to było kiedyś i stwierdzić, że postęp cywilizacji jednak nie jest do końca taki zły. Raczej książka nie dla małych dzieci i osób bardzo wrażliwych. Forma przekazu zastosowana w "Księdze zwariowanych różności" sprawia, że inaczej się czyta tę książkę, aniżeli typowe historyczne opracowania. To taka zachęta do dalszych poszukiwań, jeśli coś nas zainteresowało.

W tej księdze z pewnością możemy znaleźć mnóstwo różności, właściwie na każdy możliwy temat. Wprowadza to do całości nieco chaosu, da się go jednak wytrzymać, a wiedza czytelnika po lekturze zostaje wzbogacona o mnóstwo ciekawostek i nieznanych informacji.

Ciekawa pozycja książkowa. Zawiera bardzo dużo różności, które są czasem śmieszne, czasem tragiczne. Bardzo fajna. Polecam

książka bardzo ciekawa i pełna zadziwiających faktów

książka bardzo ciekawa i pełna zadziwiających faktów

To osobna ksiazka z tej serii, uwielbiam ja szczegolnie za podrozdzial zamachowcow :P

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Z dzieciństwa
  • Strrraszna historia

Dodaj cytat z książki Księga zwariowanych różności