Księga zwariowanych różności

Seria: Strrraszna Historia
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Mad Miscellany
9788323719144

Historia, z której nie usunięto straszliwych szczegółów! W "Księdze zwariowanych różności" znajdziesz wszystkie potworne i dziwaczne fakty historyczne, które zawsze chciałeś poznać od paskudnych starorzymskich graffiti, po wymyślne tortury stosowane przez nauczycieli oraz okropne przezwiska królów. Czy chcesz się dowiedzieć: - W jaki sposób słonie dokonywały egzekucji skazańców? - Jakie...

Historia, z której nie usunięto straszliwych szczegółów!

Czy chcesz się dowiedzieć:
- W jaki sposób słonie dokonywały egzekucji skazańców? - Jakie były przerażające obyczaje piratów?
- Gdzie i kiedy wydarzyły się najstraszliwsze katastrofy?
- Czy pragniesz odkryć, którzy ze słynnych władców byli leworęczni, a którzy obłąkani, przeczytać o dziesięciu najsławniejszych psach albo poznać szczegóły zamachu dokonanego przez małpy?

W takim razie ta książka jest właśnie dla ciebie..

źródło opisu: Egmont, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

żabka | 2015-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2015

Ciekawa pozycja książkowa. Zawiera bardzo dużo różności, które są czasem śmieszne, czasem tragiczne. Bardzo fajna. Polecam

Samuraj | 2016-08-21

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

To osobna ksiazka z tej serii, uwielbiam ja szczegolnie za podrozdzial zamachowcow :P

Ola | 2010-08-12

książka bardzo ciekawa i pełna zadziwiających faktów

Alicja Harasimowicz | 2016-06-19
Selene_san | 2016-06-17