Księga zwariowanych różności

Terry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Strrraszna Historia literatura dziecięca
The Mad Miscellany
9788323719144
Janusz Maćczak
Strrraszna Historia
Strrraszna Historia różności fakty

W tej księdze z pewnością możemy znaleźć mnóstwo różności, właściwie na każdy możliwy temat. Wprowadza to do całości nieco chaosu, da się go jednak wytrzymać, a wiedza czytelnika po lekturze zostaje wzbogacona o mnóstwo ciekawostek i nieznanych informacji.

To osobna ksiazka z tej serii, uwielbiam ja szczegolnie za podrozdzial zamachowcow :P

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa pozycja książkowa. Zawiera bardzo dużo różności, które są czasem śmieszne, czasem tragiczne. Bardzo fajna. Polecam

książka bardzo ciekawa i pełna zadziwiających faktów

• Historia
  • Z dzieciństwa
  • Chcę w prezencie
  • Dzieciństwo
  • Z biblioteki
  • 2021

Dodaj cytat z książki Księga zwariowanych różności