Ta zabójcza matma

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
Murderous maths

W tej książce, niebezpiecznie różnej od twoich podręczników, spotkasz się w oko w oko z Jimmym Paluchem, Brzytwą Boccellim i ich gangsterską ferajną. Ci faceci jedną serią z pistoletu maszynowego udowodnią ci, że matma może być zabójcza. Poznasz grozę wyrafinowanych pułapek profesora Fanatykusa, z upadłymi matematykami odwiedzisz podejrzane spelunki, a w nagrodę za trudy będziesz mógł uratować rajcowną księżniczkę z rachunkowej niewoli!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

PABLOPAN | 2012-07-28

W sam raz dla ludzi, którzy nienawidzą matmy :)

Andrew | 2016-10-14
Przeczytana: 28 sierpnia 2016

Zabójcza matma jest zabójczo zabawna. Napady na banki, geometria z samolocikami z papierowych kartek. Dowiedziałem się, że eksperyment matematyczny to matematyk w gorącej wodzie kąpany.

krasnylud | 2015-05-29
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Prawdopodobnie najznośniejszy mój kontakt z matematyką w czasach szkolnych

Czytając można się za nudzić jeśli ktoś nie lubi matmy. Chyba najgorsza z tej serii z tych co przeczytałam.

Domi2010lady | 2016-11-05
Przeczytana: 03 listopada 2016