Walentynki '96

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Valentine Bachelors
kleo777

Byli przystojni, zamożni, odnosili sukcesy. Ich inteligencji, uroku osobistego i poczucia humoru można było pozazdrościć. Los dał im niemal wszystko oprócz jednego - prawdziwego szczęścia w miłości. Trzech wiernych przyjaciół, znakomity prawnik Nicholas, utalentowany architekt Tristan i słynny sportowiec Alec, w czasie samotnej i smutnej nocy sylwestrowej podjęli wspólne zobowiązania: każdy z nich umówi się na randkę w walentynkowy wieczór, 14 lutego. W jaki sposób? Poprzez ogłoszenie matrymonialne! O tym, co ich spotkało, dowiecie się z opowiadań:

ZEW TWEGO SERCA - Elise Title

PAN PODRYWALSKI - Pamela Bauer