Dziedzictwo

Okładka książki Dziedzictwo Judith Michael
Okładka książki Dziedzictwo
Judith Michael Wydawnictwo: Amber Seria: Wszystko dla Pań literatura obyczajowa, romans
Wszystko dla Pań
Inheritance
Amber
1995-01-01
1995-01-01
Iwona Kliber
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

Salony bostońskich wyższych sfer stoją otworem tylko przed wybranymi. Laura Fairchild dostaje się tam dzięki opiece, jaką otoczył ją ekscentryczny patriarcha, Owen Salinger. Cudowne, pełne blasku i marzeń życie nie trwa jednak długo - kończy się wraz ze śmiercią Owena. Odtrącona przez rodzinę Salingera Laura, wspaniała, utalentowana dziewczyna, podejmuje niezłomne postanowienie: odzyska wszystko, co jej bez skrupułów odebrano...

Czytałam tą książkę już dwa razy. za każdym razem mnie zachwyciła. Bohaterowie nie są nudni a zwroty akcji są nieprzewidywalne. Dobra lektura :)

• Posiadam EBOOK
  • 2001