Rycerz bez skazy

Seria: Harlequin Medical Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Knight's move
Avadoro

Doktor Jessica Balfour słynęła z niekonwencjonalnych pomysłów terapeutycznych. Zorganizowanie wystawy prac plastycznych stworzonych przez ludzi chorych psychicznie było kolejnym z nich. Ku zaskoczeniu personelu szpitala, chorych oraz samej Jessiki, zainteresowanie wystawą przerosło najśmielsze oczekiwania. Niestety jej nowy przełożony, Michael Knight, zachowywał sceptycyzm. Jakich metod powinna użyć Jessica, aby zechciał ją docenić?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995