Cierniste róże

Tłumaczenie: Elżbieta Dobrzańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z Serduszkami / Powiew wiosny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Obstacle Race
Dorota_1988

Dalszy ciąg losów Julii Moore i Dicka Greena, pary zakochanych, których łączy dramatycznym węzłem śmierć brata Dicka, Robina, który z miłości do obojga czyni ofiarę ze swego życia. Następuje również identyfikacja bohaterów: Julia jest Joanną Farringmore, bogatą arystokratką, która zerwała ze swoim środowiskiem, zaś Dick jest nie tylko wiejskim, skromnym nauczycielem, ale... Dowie się o tym czytelnik śledząc zawikłane losy sympatycznych bohaterów.

źródło opisu: Akapit, 1992

3krotka | 2018-01-29