Okładka książki Niebo i piekło

romans
typ
papier
orbitka_
6,96 (53 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Na wiadomość o ciężkiej chorobie ojca Schyler wraca do domu na plantacji Belle Terre. Sytuacja w domu i w firmie rodzinnej, którą kieruje szwagier, jest gorsza, niż mogła przypuszczać...

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-17688,Niebo_i_pieklo.html

źródło okładki: http://okladka.s-nakanapie.pl/c/l/000/074/476.jpg

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
tajemna | 2014-09-09

[Opinia ta, to wyłącznie moje subiektywne odczucia i wnioski w odniesieniu do moich subiektywnych gustów i upodobań ;) Uwaga - spoilery!]

Romans współczesny, dużo akcji, brudnego seksu i intryg. Zupełnie nie moja bajka.

Dobrze, że nie kierowałam się opisem i zajrzałam do niego dopiero po przeczytaniu, bo zupełnie nie oddaje klimatu książki.
Schyler i Cash to główni bohaterowie - uwikłani w związki z przeszłości, zaplątani w sieć intryg, zemstę i namiętność.
Schyler to kobieta z poczuciem obowiązku, pomimo przeciwności nie poddaje się i walczy o zdobycie celu, który sobie obierze. Z natury dobra i ciepła. Jednak kosmicznie głupia jeśli chodzi o facetów.
Cash to wstrętny i wredny cham, twardy, nie oglądający się na nic, uznający własnego penisa za swego pana. Jego cel w tej książce to upokarzanie Schyler i seks z każdą, która ma ochotę. Nie zważa na jakiekolwiek uczucia innych poza swoimi, gbur i łajdak.
Świetny pracownik znający się na swojej profesji, za którym ludzie pójdą w...

Małgorzata | 2014-10-10
Przeczytana: 10 października 2014

Pomieszanie romansu i intrygi. Trochę mi z nią zeszło ze względu na brak czasu ale warto było. Książka warta przeczytania. Wciągająca i interesująca. Polecam.

Ania | 2014-02-04

Książka dość dobra na zabicie nudy w leniwe wieczory. Pełna intryg,pożądania i oczywiście happy end.

orbitka_ | 2011-06-01
Przeczytana: 2011 rok

Ciężko mi ocenić tę książkę, bo szczerze mówiąc nie dałam rady jej przeczytać do końca, od samego początku mnie nie wciągała i po przeczytaniu 1/3 poddałam się.

Agnieszka | 2015-01-29

Kalendarium literackie
  • Lemony Snicket
    45. rocznica
    urodzin
    Czasem wystarczy powiedzieć głośno, że się czegoś nienawidzi, i usłyszeć, że ktoś się z nami zgadza, aby poczuć się lepiej nawet w najgorszej sytuacji.
  • Chris Wooding
    38. rocznica
  • Wiesław Wernic
    109. rocznica
  • Leena Krohn
    68. rocznica
    urodzin
    Ten, kto wraca, jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł.
  • Michel de Montaigne
    482. rocznica
    urodzin
    Nie mam tego w charakterze, aby mnie gniewało, gdy spotkam się z różnicą w zdaniach i abym nie mógł ścierpieć towarzystwa ludzi, dlatego, że myślą i rozumują odmiennie niż ja. Raczej znajduję to bardziej osobliwym gdy się trafi na zgodność w usposobieniach i zamiarach. I nigdy nie było na świecie dw... pokaż więcej
  • Janusz Meissner
    37. rocznica
    śmierci
    Mizerne są zamierzenia ludzkie wobec niezłomnych postanowień losu.
  • Józef Wittlin
    39. rocznica
    śmierci
    Stary dziad - Dunaj szumiał za Prateren jak zwykle i zanosił do morza, do Czarnego - swój wieczny spokój na przechowanie. Ostatnia fala dunajowa zabrała ze sobą na wieki uroczą melodię tego miasta, melodięm która już nie wróci, jak nie powróci nigdy do serca dobra krew, wytoczona z ludzi.
  • Carmen Laforet
    11. rocznica
    śmierci
    Może sens życia dla kobiety polega wyłącznie na tym, że ktoś ją odkryje, spojrzy na nią w taki sposób, że ona sama poczuje się ładna i promienna?
  • Kornel Filipowicz
    25. rocznica
    śmierci
    Od dzieciństwa słyszałam z ust mojej mamy i ciotek na temat mężczyzn takie zdanie, że mężczyźni są jak dzieci, że chcieliby się całe życie bawić, że ma się z nimi tylko kłopot, pożytek z nich niewielki, a przyjemność wątpliwa.
  • Henryk Rzewuski
    149. rocznica