Okładka książki Niebo i piekło

romans
typ
papier
orbitka_
6,98 (50 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Na wiadomość o ciężkiej chorobie ojca Schyler wraca do domu na plantacji Belle Terre. Sytuacja w domu i w firmie rodzinnej, którą kieruje szwagier, jest gorsza, niż mogła przypuszczać...

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-17688,Niebo_i_pieklo.html

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
tajemna | 2014-09-09

[Opinia ta, to wyłącznie moje subiektywne odczucia i wnioski w odniesieniu do moich subiektywnych gustów i upodobań ;) Uwaga - spoilery!]

Romans współczesny, dużo akcji, brudnego seksu i intryg. Zupełnie nie moja bajka.

Dobrze, że nie kierowałam się opisem i zajrzałam do niego dopiero po przeczytaniu, bo zupełnie nie oddaje klimatu książki.
Schyler i Cash to główni bohaterowie - uwikłani w związki z przeszłości, zaplątani w sieć intryg, zemstę i namiętność.
Schyler to kobieta z poczuciem obowiązku, pomimo przeciwności nie poddaje się i walczy o zdobycie celu, który sobie obierze. Z natury dobra i ciepła. Jednak kosmicznie głupia jeśli chodzi o facetów.
Cash to wstrętny i wredny cham, twardy, nie oglądający się na nic, uznający własnego penisa za swego pana. Jego cel w tej książce to upokarzanie Schyler i seks z każdą, która ma ochotę. Nie zważa na jakiekolwiek uczucia innych poza swoimi, gbur i łajdak.
Świetny pracownik znający się na swojej profesji, za którym ludzie pójdą w ogień...

Małgorzata | 2014-10-10
Przeczytana: 10 października 2014

Pomieszanie romansu i intrygi. Trochę mi z nią zeszło ze względu na brak czasu ale warto było. Książka warta przeczytania. Wciągająca i interesująca. Polecam.

Ania | 2014-02-04

Książka dość dobra na zabicie nudy w leniwe wieczory. Pełna intryg,pożądania i oczywiście happy end.

orbitka_ | 2011-06-01
Przeczytana: 2011 rok

Ciężko mi ocenić tę książkę, bo szczerze mówiąc nie dałam rady jej przeczytać do końca, od samego początku mnie nie wciągała i po przeczytaniu 1/3 poddałam się.

Madlen | 2014-12-15

Kalendarium literackie
  • Krzysztof Jaworski
    48. rocznica
    urodzin
    Teraźniejszość jest jak pierdnięcie w zamkniętym pomieszczeniu - wystarczy przetrzymać i już można swobodnie oddychać.
  • Artur Andrus
    43. rocznica
    urodzin
    Kiedy od mężczyzny odchodzi kobieta, to odchodzi kobieta. A kiedy od kobiety odchodzi facet, to wali jej się cały świat.
  • Maciej Parowski
    68. rocznica
    urodzin
    Przy Kruczej wskakuje na pomost niesamowite indywiduum. Zasapany, skulony, podrygujący w szczurzym niepokoju, niski, zarośnięty mężczyzna w nieokreślonym wieku. Na głowie ma szwabski hełm z dużą osłoną karku i wymalowaną niezdarnie lotniczą biało-czerwoną szachownicą. Nisko zapięty na biodrach szero... pokaż więcej
  • Piotr Morawski
    38. rocznica
    urodzin
    Chodzę w chmurach, stąpam po najwyższych zakątkach świata. I chłonę. Szukam. Pragnę. Tęsknię. I wiem, że będę szukał. Wystarczy raz zasmakować nieznanego".
  • Willy Breinholst
  • Julian Tuwim
    61. rocznica
    TRAWA.

Trawo, trawo do kolan!
    Podnieś mi się do czoła,
    żeby myślom nie było,
    ani mnie, ani pola.

Żebym ja się uzielił,
    przekwiecił do rdzenia kości
    i już się nie oddzielił
    słowami od twej świeżości.

Abym tobie i sobie
    jednym imieniem mówił:
    albo obojgu - trawa,
    albo obojgu - tuwim.
  • Janusz Domagalik
    7. rocznica
    śmierci
    To, co naprawdę ważne widać z daleka. Dopiero z daleka, kiedy już było. I tylko z bardzo bliska, kiedy właśnie jest. A najważniejsze zostaje w tobie samym, dla oczu niewidoczne.
  • Anna Poppek
    1. rocznica