Okładka książki Niebo i piekło

romans
typ
papier
orbitka_
6.93 (46 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Na wiadomość o ciężkiej chorobie ojca Schyler wraca do domu na plantacji Belle Terre. Sytuacja w domu i w firmie rodzinnej, którą kieruje szwagier, jest gorsza, niż mogła przypuszczać...

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-17688,Niebo_i_pieklo.html

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
tajemna | 2014-09-09

[Opinia ta, to wyłącznie moje subiektywne odczucia i wnioski w odniesieniu do moich subiektywnych gustów i upodobań ;) Uwaga - spoilery!]

Romans współczesny, dużo akcji, brudnego seksu i intryg. Zupełnie nie moja bajka.

Dobrze, że nie kierowałam się opisem i zajrzałam do niego dopiero po przeczytaniu, bo zupełnie nie oddaje klimatu książki.
Schyler i Cash to główni bohaterowie - uwikłani w związki z przeszłości, zaplątani w sieć intryg, zemstę i namiętność.
Schyler to kobieta z poczuciem obowiązku, pomimo przeciwności nie poddaje się i walczy o zdobycie celu, który sobie obierze. Z natury dobra i ciepła. Jednak kosmicznie głupia jeśli chodzi o facetów.
Cash to wstrętny i wredny cham, twardy, nie oglądający się na nic, uznający własnego penisa za swego pana. Jego cel w tej książce to upokarzanie Schyler i seks z każdą, która ma ochotę. Nie zważa na jakiekolwiek uczucia innych poza swoimi, gbur i łajdak.
Świetny pracownik znający się na swojej profesji, za którym ludzie pójdą w ogień...

Ania | 2014-02-04

Książka dość dobra na zabicie nudy w leniwe wieczory. Pełna intryg,pożądania i oczywiście happy end.

orbitka_ | 2011-06-01
Przeczytana: 2011 rok

Ciężko mi ocenić tę książkę, bo szczerze mówiąc nie dałam rady jej przeczytać do końca, od samego początku mnie nie wciągała i po przeczytaniu 1/3 poddałam się.

Tayuya | 2014-09-07

64. rocznica
  • Herbert George Wells
    148. rocznica
    urodzin
    Moja pewność siebie zbiła ich z tropu. Zwierzę potrafi być zawzięte i przebiegłe, ale na to, by kłamać w żywe oczy,trzeba być stuprocentowym człowiekiem.
  • Stephen King
    67. rocznica
    urodzin
    Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.
  • Fannie Flagg
    70. rocznica
    urodzin
    Wiesz, serce może pękać, ale i tak bije dalej
  • Leonard Cohen
    80. rocznica
    urodzin
    Chciałbym, żeby wszystko, co ma się do powiedzenia, można było wyrazić jednym słowem. Nie cierpię tego, co może się zdarzyć między początkiem a końcem zdania.
  • Craig Thompson
    39. rocznica
    urodzin
    Odniosłem porażkę w delikatnych igraszkach przyjaźni.
  • Lars Saabye Christensen
    61. rocznica
    urodzin
    Człowiek się nie uczy na własnych błędach. Człowiek się ich uczy na pamięć.
  • Dymitrij Bilenkin
    81. rocznica
  • Hong Ying
    52. rocznica
    urodzin
    Niemniej są na świecie tacy ludzie, których spotyka się na wąskiej ścieżce życia, a rolę, jaką w nim odegrają, można opisać wyłącznie za pomocą emocji, nie słów. Kiedy takich dwoje zejdzie się na tej samej wąskiej ścieżce, to czy tego chcą, czy nie, przyciągani potężną siłą zmierzają ku sobie, odczu... pokaż więcej
  • Frederic Beigbeder
    49. rocznica
    urodzin
    Świat jest nierealny, z wyjątkiem chwil, kiedy jest wkurwiający.
  • Sarah Rees Brennan
    31. rocznica
  • Walter Scott
    182. rocznica
    śmierci
    Ten, kto jest bez nazwiska, bez przyjaciół, bez pieniędzy, bez ojczyzny, jeszcze zawsze jest człowiekiem. Kto zaś to wszystko posiada także nie jest niczym więcej.
  • Arthur Schopenhauer
    154. rocznica
    śmierci
    Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?
  • Sven Hassel
    2. rocznica
    śmierci
    - W co ty się, kurwa, bawisz? Wiesz, kim ja jestem? Germański żołnierz, to ja! Tankist! Bum bum! I mam w dupie twojego Stalina czy jakiegoś innego cholernego Ruska!
  • Jacqueline Susann
    40. rocznica
  • Wergiliusz
    2032. rocznica
    śmierci
    Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - Niech z naszych kości narodzi się mściciel

Znajdź nas na Facebooku