Okładka książki Niebo i piekło

romans
typ
papier
orbitka_
6,96 (48 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Na wiadomość o ciężkiej chorobie ojca Schyler wraca do domu na plantacji Belle Terre. Sytuacja w domu i w firmie rodzinnej, którą kieruje szwagier, jest gorsza, niż mogła przypuszczać...

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-17688,Niebo_i_pieklo.html

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
tajemna | 2014-09-09

[Opinia ta, to wyłącznie moje subiektywne odczucia i wnioski w odniesieniu do moich subiektywnych gustów i upodobań ;) Uwaga - spoilery!]

Romans współczesny, dużo akcji, brudnego seksu i intryg. Zupełnie nie moja bajka.

Dobrze, że nie kierowałam się opisem i zajrzałam do niego dopiero po przeczytaniu, bo zupełnie nie oddaje klimatu książki.
Schyler i Cash to główni bohaterowie - uwikłani w związki z przeszłości, zaplątani w sieć intryg, zemstę i namiętność.
Schyler to kobieta z poczuciem obowiązku, pomimo przeciwności nie poddaje się i walczy o zdobycie celu, który sobie obierze. Z natury dobra i ciepła. Jednak kosmicznie głupia jeśli chodzi o facetów.
Cash to wstrętny i wredny cham, twardy, nie oglądający się na nic, uznający własnego penisa za swego pana. Jego cel w tej książce to upokarzanie Schyler i seks z każdą, która ma ochotę. Nie zważa na jakiekolwiek uczucia innych poza swoimi, gbur i łajdak.
Świetny pracownik znający się na swojej profesji, za którym ludzie pójdą w ogień...

Małgorzata | 2014-10-10
Przeczytana: 10 października 2014

Pomieszanie romansu i intrygi. Trochę mi z nią zeszło ze względu na brak czasu ale warto było. Książka warta przeczytania. Wciągająca i interesująca. Polecam.

Ania | 2014-02-04

Książka dość dobra na zabicie nudy w leniwe wieczory. Pełna intryg,pożądania i oczywiście happy end.

orbitka_ | 2011-06-01
Przeczytana: 2011 rok

Ciężko mi ocenić tę książkę, bo szczerze mówiąc nie dałam rady jej przeczytać do końca, od samego początku mnie nie wciągała i po przeczytaniu 1/3 poddałam się.

Martita | 2014-09-27

Kalendarium literackie
  • Trudi Canavan
    45. rocznica
    urodzin
    Szczęśliwe zakończenie to luksus na jaki może pozwolić sobie fikcja.
  • Michael Crichton
    72. rocznica
    urodzin
    Każde odkrycie jest gwałtem na naturze.
  • Leszek Kołakowski
    87. rocznica
    urodzin
    Czas jako substrat ludzkiego doświadczenia nie daje się skonceptualizować (w sensie redukcji do terminów bardziej pierwotnych). Jeśli postrzegamy go jako niekończące się samounicestwienie, cały świat doświadczenia z braku substratu zapada się w nicość. Absolut może służyć ocaleniu świata, uratować g... pokaż więcej
  • Gianni Rodari
    94. rocznica
    urodzin
    Każde dziecko, które przychodzi na świat, wie, że cały świat jest jego i nie musi zań płacić ani grosza, musi tylko zakasać rękawki, wyciągnąć rączki i go sobie wziąć.[z bajki "O kupowaniu Sztokholmu"]
  • Aravind Adiga
    40. rocznica
    urodzin
    biedni marzą, by mieć pod dostatkiem jedzenia i wyglądać, jak bogaci, a .... bogaci? Żeby schudnąć i wyglądać, jak biedni
  • Randy Pausch
    54. rocznica
    urodzin
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.
  • Laurie Halse Anderson
    53. rocznica
    urodzin
    Chcę biec, lecieć, bić skrzydłami tak mocno, aby nie słyszeć niczego poza łomotem własnego serca.
  • Marcin Meller
    46. rocznica
    urodzin
    Pani pokazała jelenia i zapytała nas, kto wie, jak nazywa się zwierzę. Ja wiedziałem, więc się ochoczo zgłosiłem i powiedziałem, że Lenin. Pani się stropiła i powiedziała, że chyba coś mi się pomieszało, bo to jeleń, a wielki Lenin, Włodzimierz Iljicz to człowiek, (...). Na co ja buńczucznie, że to... pokaż więcej
  • Théophile Gautier
    142. rocznica
    śmierci
    Zdaje mi się, jak gdyby moje ciało stało się przepuszczalne, moje ja uciekało z niego tak jak woda przez sito. Czuję, że się roztapiam we wszechbycie, z trudem odróżniam siebie od świata, w który się zapadam. Życie, którego - o ile tylko mogę - odgrywam zwykłą pantomimę, aby nie martwić krewnych i p... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku