Doskonała rodzina

Cykl: Dzieje rodu Crightonów (tom 1) | Seria: Harlequin Saga
Wydawnictwo: Harlequin
A perfect family
talka

Jak doszło do konfliktu w tradycyjnej, angielskiej rodzinie Crightonów? Co naprawdę było źródłem wzajemnych niechęci, urazów i sporów? Dlaczego członkowie tego szacownego rodu nie są w stanie się pogodzić, choć mijają lata i przychodzą kolejne pokolenia? Rodzinę Crightonów znają już czytelnicy trzech książek Penny Jordan z serii "Harlequin Saga". Dla nich "Doskonała rodzina" to fascynująca podróż w przeszłość, która kryje tajemnice owego rodu. Dla tych, którzy nie czytali kolejnych tomów Sagi – to początek przygody z tą niezwykłą rodziną.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

monika | 2016-07-13