Tymek & Mistrz: Uczeń czarnoksiężnika

Cykl: Tymek & Mistrz (tom 1)
Wydawnictwo: Egmont Polska
tymek i mistrz
komiksy
goś

Fantasy humorystyczne. Oto książkowa edycja przygód Tymka i Mistrza, komiksu, który przez ostatnie dwa lata bawił czytelników "Komiksowa" - dodatku do "Gazety Wyborczej". Jego autorami są twórcy niezwykle popularnej w Polsce innej serii, Jeża Jerzego. Jest to opowieść o czarnoksiężniku i jego uczniu, którzy walczą ze złem i doskonalą się w sztuce magii. Przeżywają wiele, często niebezpiecznych, przygód. Tymek i Mistrz, to doskonała rozrywka, komiks który bawiąc uczy i ucząc bawi.

źródło opisu: Egmont Polska Sp. z o.o., 2003

źródło okładki: http://www.egmont.pl/