Largo Winch # 2 - Koncern W

Tłumaczenie: Magdalena Cholewa
Cykl: Largo Winch (tom 2)
Wydawnictwo: Twój Komiks
6 (15 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Le Groupe W
8373205012
largo winch, van hamme, komiks
komiksy
Pablos

Trzymająca w napięciu sensacyjna seria, do której scenariusz napisał Jean van Hamme, współtwórca bestsellerowego "Thorgala". W Nowym Jorku spada z tarasu własnego wieżowca jeden z najbogatszych ludzi świata, Nerio Winch, twórca gigantycznego Koncernu W. Po śmierci właściciela firmie grozi rozpad lub bankructwo. Ale wtedy nagle pojawia się tajemniczy spadkobierca, adoptowany syn Neriona –...

W Nowym Jorku spada z tarasu własnego wieżowca jeden z najbogatszych ludzi świata, Nerio Winch, twórca gigantycznego Koncernu W. Po śmierci właściciela firmie grozi rozpad lub bankructwo. Ale wtedy nagle pojawia się tajemniczy spadkobierca, adoptowany syn Neriona – Largo. Dziedzic miliardowej fortuny będzie musiał szybko odnaleźć się w nowej roli, bo inaczej straci nie tylko majątek, ale i życie.
Zawrotne tempo akcji, rozgrywającej się zarówno w zaułkach Stambułu, w dzikich ostępach Bałkanów, jak i na nowojorskich salonach, skomplikowane rozgrywki wielkiej finansjery, pościgi, morderstwa, oszustwa – oto największe atrakcje komiksu Francqa i van Hamme'a.

Rege | 2017-06-26

Ciut nudniejsza od dynamicznego tomu pierwszego.

eryk1 | 2017-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2017