Skasowałem Adolfa Hitlera

Wydawnictwo: Taurus Media
I killed Adolf Hitler
978-83-60298-35-0
komiksy

Co by było, gdybyśmy żyli w świecie, gdzie morderca do wynajęcia to legalny i często spotykany zawód, taki jak na przykład lekarz czy prawnik. Co by było, gdyby jakiś naukowiec wynajął jednego z tych zabójców do najbardziej niewiarygodnego zlecenia jego życia: by cofnął się w czasie i zabił Adolfa Hitlera, zanim zdołał on wprowadzić w życie swoje plany? I co by było, gdyby Hitler przeżył...

I co by było, gdyby Hitler przeżył zamach, ukradł maszynę czasu, przeniósł się do XXI wieku... i pozostawił niedoszłego zabójcę 70 lat za sobą?

PolishPopkulturę | 2015-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2015

Zabawny, zaskakujący i przewrotny komiks. Fajna historyjka do przeczytania na raz; raczej jako ciekawostka.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Paweł Panfil | 2016-05-18
Przeczytana: 18 maja 2016

Krótkie, ale satysfakcjonujące. Oś fabularną możecie wyczytać z okładki, ale te drobne niuanse, które dzieją się na jej obrzeżach to coś co naprawdę stanowi o wartości tego tytułu. Bo to w gruncie rzeczy opowieść o relacjach.

Przemek Skoczyński | 2014-09-21
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 21 września 2014

Świetnie, że Jason tak oszczędnie rozdziela słowa między swoich bohaterów. Uwielbiam te momenty, gdy prezentuje dwa lub trzy prawie identyczne kadry pod rząd. To są komiksy proste w formie, wypełnione absurdem i ciszą, która jest strasznie wymowna i daje dużo mozliwości interpretacji.

Ciężko ocenić. Jest świetny. Zabawny. Miły duszy. Ale na raz. Mógłbym wrócić do niego za jakiś czas, by sprawdzić, czy później też będzie świetny. Ale pewnie do jutra o nim zapomnę. Dzisiaj jednak jestem zachwycony.

kipog | 2015-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2015

ABSOLUTNY GENIUSZ W KAŻDYM CALU KAŻDEJ KARTKI PAPIERU.

Gosia | 2018-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2018