Skasowałem Adolfa Hitlera

Wydawnictwo: Taurus Media
I killed Adolf Hitler
978-83-60298-35-0
komiksy

Co by było, gdybyśmy żyli w świecie, gdzie morderca do wynajęcia to legalny i często spotykany zawód, taki jak na przykład lekarz czy prawnik. Co by było, gdyby jakiś naukowiec wynajął jednego z tych zabójców do najbardziej niewiarygodnego zlecenia jego życia: by cofnął się w czasie i zabił Adolfa Hitlera, zanim zdołał on wprowadzić w życie swoje plany? I co by było, gdyby Hitler przeżył...

I co by było, gdyby Hitler przeżył zamach, ukradł maszynę czasu, przeniósł się do XXI wieku... i pozostawił niedoszłego zabójcę 70 lat za sobą?

Arthaniel | 2015-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2015

Zabawny, zaskakujący i przewrotny komiks. Fajna historyjka do przeczytania na raz; raczej jako ciekawostka.

Paweł Panfil | 2016-05-18
Przeczytana: 18 maja 2016

Krótkie, ale satysfakcjonujące. Oś fabularną możecie wyczytać z okładki, ale te drobne niuanse, które dzieją się na jej obrzeżach to coś co naprawdę stanowi o wartości tego tytułu. Bo to w gruncie rzeczy opowieść o relacjach.

Przemek Skoczyński | 2014-09-21
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 21 września 2014

Świetnie, że Jason tak oszczędnie rozdziela słowa między swoich bohaterów. Uwielbiam te momenty, gdy prezentuje dwa lub trzy prawie identyczne kadry pod rząd. To są komiksy proste w formie, wypełnione absurdem i ciszą, która jest strasznie wymowna i daje dużo mozliwości interpretacji.

kipog | 2015-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2015

ABSOLUTNY GENIUSZ W KAŻDYM CALU KAŻDEJ KARTKI PAPIERU.

Tohverus | 2017-05-07
Na półkach: Przeczytane, KOMIKSY, 2017