Mężczyzna z przeszłością

Tłumaczenie: Magdalena Kenig
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A self-made man
uczucia, praca, kariera, majątek, bogactwo
dona

Adam Kendall jest dziś bogaty i potężny. Może mieć wszystko, co tylko zechce. Kiedy dziesięć lat temu opuszczał miasteczko, był nikim. Dziś każdy chciałby go poznać - każdy z wyjątkiem Lacy Morgan. Po wyjeździe Adama Lacy wyszła za mąż dla pieniędzy, ale tylko dlatego, że nie miała wyboru. Niektórzy utrzymują, że musiała pracować ciężej niż Adam, by zyskać swój obecny status. Adam jednak ma na ten temat inne zdanie. I zadawnione, nie załatwione porachunki z tą kobietą.....

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: www.harlequin.pl

wiech | 2015-01-31

Zgadzam się z opinią mojej poprzedniczki - "miłość, ta stara, nie zawsze się wypala".
Ciepły, wzruszający romans.

agnieszka | 2013-05-12
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: kwiecień 2013

Fajnie się czyta. Miłość ta stara nie zawsze się wypala tylko jest gdzieś w nas chowana i wraca do nas. przyjemna lektura na jeden wieczór

Mandarynka | 2013-10-10
Na półkach: Przeczytane, 2013