Umowa z wiatrem

Tłumaczenie: M. Janicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Bargain with the Wind
harlequin, miłość, romans
ek_ek

Ojczym Darcy ma pieczę nad jej majątkiem do czasu jej ślubu lub ukończenia 25 lat. Okoliczności zmuszają Darcy do podjęcia decyzji, której jej serce w pełni nie akceptuje.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 1991

źródło okładki: www.antykwariat.nepo.pl

MALOWANA | 2016-02-16
Przeczytana: 14 stycznia 2016

Pierwszy raz przeczytałam książkę z tej serii i nie żałuję. Doskonała odskocznia od tych wszystkich horrorów których się naczytałam i chociaż raz zombie nie śnią się po nocach :D więc na pewno sięgnę jeszcze ... i dodam, że miło się zaskoczyłam bo akurat ta którą przeczytałam kojarzy mi się z powieściami Sparksa ... cóż ...

SharonPersefona | 2016-03-04
Przeczytana: 28 lutego 2016

Umowa z wiatrem, to lekka i romantyczna historia, która swym wdziękiem i powabem otula czytelnika, porywając do harlequinowskiej krainy, gdzie wszystko może się wydarzyć. Idealna odskocznia, przerywnik na melancholijny nastrój i szare dni!

zapraszam do zapoznania się z całą recenzją :)

Ela | 2015-02-11

Typowy harlequin, mi sie bardzo podoba - jest taką odskocznią od rzeczywistości - w sam raz dla kogoś kto lubi wymyślane historie romantyczne :)

princeska-klaudzia | 2016-11-19
nietoperzyca | 2016-09-23