Arcydzieło Bietki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wróżki, Disney". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
978-83-237-8215-5
Kwiatynka

Bietka jest prawdziwą artystką. Tym razem uwieczniła na obrazie Cynkę Dzwoneczek z każdym najdrobniejszym szczegółem - od dołeczków na jej policzkach aż po zabawne pompony na bucikach. Obraz tak się spodobał, że wszystkie elfy i wróble w Nibylandii zażyczyły sobie, by sławna Bietka sportretowała również ich. Jednak nawet dla tak utalentowanej artystki było to zbyt wielkie wyzwanie, więc Bietka wpadła na pomysł, jak sobie poradzić z tyloma zleceniami.

źródło opisu: http://www.sefer.pl/literatura/42449-lara-bergen-arcydzielo-bietki

źródło okładki: http://www.sefer.pl/literatura/42449-lara-bergen-arcydzielo-bietki

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!