Dwie małe czarownice

Zwei wilde kleine Hexen
978-83-10-11347-4
czarownice, magia
Pistacia

Lilli ma bzika na punkcie magii. Jej przyjaciółka Rosanna powoli traci cierpliwość. Zbliża się Noc Walpurgii - święto czarownic. Lilli namawia Rosannę, by wraz ze swym kocurem Ramzesem wzięła udział w małej uroczystości i wykonała z nią taniec czarownic. Dziewczynki świetnie się bawią, gdy oto nagle zjawia się przed nimi... prawdziwa czarownica! Na jad ropuchy i wiedźmoślinkę! Co teraz...

Na jad ropuchy i wiedźmoślinkę! Co teraz będzie?

[opis wydawcy]

Dunya | 2013-07-17
Przeczytana: 21 czerwca 2006

Ach, uwielbiam tę książkę! Byłam raczej mała, gdy ją czytałam, ale tylu radosnych i śmiesznych następstw po jej przeczytaniu nic nie pobije! Pamiętam jak raz w roku przychodziła do mnie na noc przyjaciółka i w nocy biegałyśmy po moim dużym ogrodzie z miotłami, aż się zmęczyłyśmy i jadłyśmy w ciepłą noc pomidorówkę z makaronem (na tarasie), śpiewałyśmy piosenki, tańczyłyśmy i rzucałyśmy zaklęcia w świetle księżyca (koniecznie w pełni) Oraz wyczekiwałyśmy pojawienia się wiedźmy ;) Taka nasza Noc Walpurgii:))

Klaudia Ficek | 2014-02-02
Przeczytana: 01 lutego 2014
Ashnyse | 2014-01-08

O jezu, jak ja kochałam tą książkę! Przeczytałam ją jak byłam mała i do teraz pamiętam jak bardzo zazdrościłam Lilli!
Ta książka to duża część mojego dzieciństwa ^^ Szkoda, że już nie umiem jej docenić :(

Lou | 2013-03-29
Na półkach: Przeczytane, Dzieciństwo

Chyba byłam już za stara, kiedy to czytałam, żeby docenić tę książkę ;)

Martyna | 2013-01-08

To ma być książka? Ogólnie bardzo lubię to autorkę ale to jest żenada!

Lena | 2010-09-10

Taka troche dla dzieci ale i tak nawet fajna.

Julia | 2011-09-24

Książka dla małych dziewczynek