Franklin Idzie do Szpitala

Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
837167211X
Nikodem

Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych. Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem do naśladowania nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2007

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl

Ida | 2016-05-14
Przeczytana: 14 maja 2016

Kolejna historia Franklina, tym razem oswojenie z nową sytuacją, niestety niezbyt miłą, jaką jest pobyt w szpitalu. Bardzo potrzebna i mądra opowieść o tym, że nie zawsze panujemy nad wszystkim dookoła i musimy zaufać nagle obcym, ale godnym zaufania osobom.
Oby zawsze udawało nam się trafiać na takie mądre, wyrozumiałe i dobre lekarki, jaką jest pani Miś, a w szpitalach witała nas tak miła obsługa :)

Dominiqe83 | 2016-09-19

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

olinek | 2012-10-23
Przeczytana: 2007 rok

Dotej księżki mam sentyment bo byla to moja pierwsza z księżek z seri o przygodach malego żółwika.Pamiętam jak raz poszlam z babcię do księgarni i zobaczylam te księżke na jednej z wystaw leżala obok atlasow przyrodniczych.Pamiętam jak babcia podeszla domnie i ścięgnela ję z półki, jaka byłam szczęśliwa gdy okazało się że babcia kupi mi tę księżke.Od tamtej pory zakażdym razem gdy bylam ubaci chodzilyśmy do księgarni kupować kolejne księżki z przygodami franklina.A księżka odpoczętku mi sie spodobała,tak bardzo że asz chcialam żeby czytali mi ję co wieczur na dobranoc,asz się wystkim(oczywiście oprucz mnie) ta księżka przejadła.A tak do żeczy polecam tę księżke wszystkim rodzicom i ich pociechom.Warto tę księżke przeczytać naprawde

Mariposa | 2016-08-22

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Ewa318 | 2016-10-10
Przeczytana: 10 października 2016