Franklin idzie do szpitala

literatura dziecięca
837167211X
Patrycja Zarawska

Na półkach: , , , ,

Franklin jest dzielnym małym pacjentem, bo dzielny to ten, który mimo strachu, pokonuje go i robi, to co trzeba :)

2008

Też po grze w piłkę wylądowałam na sali operacyjnej... Widać to sport przeklęty. Fajna, pomagająca dziecku pokonać lęk przed szpitalem opowieść. Polecam.

Rewelacyjna, kiedy trzeba iść z małym dzieckiem do szpitala. Pomaga oswoić sytuację i tłumaczy, że można być dzielnym i bać się jednocześnie.

1973

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Kolejna historia Franklina, tym razem oswojenie z nową sytuacją, niestety niezbyt miłą, jaką jest pobyt w szpitalu. Bardzo potrzebna i mądra opowieść o tym, że nie zawsze panujemy nad wszystkim dookoła i musimy zaufać nagle obcym, ale godnym zaufania osobom.
Oby zawsze udawało nam się trafiać na takie mądre, wyrozumiałe i dobre lekarki, jaką jest pani Miś, a w szpitalach...

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Dotej księżki mam sentyment bo byla to moja pierwsza z księżek z seri o przygodach malego żółwika.Pamiętam jak raz poszlam z babcię do księgarni i zobaczylam te księżke na jednej z wystaw leżala obok atlasow przyrodniczych.Pamiętam jak babcia podeszla domnie i ścięgnela ję z półki, jaka byłam szczęśliwa gdy okazało się że babcia kupi mi tę księżke.Od tamtej pory zakażdym...

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Z biblioteki
  • 2012
  • Czytam dzieciom
  • Przeczytane dawno temu
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Franklin idzie do szpitala