India Kidd. (Nie) fajnie jest być dorosłym

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

India Kidd ma już dość traktowania jej, jakby była malutkim, bezmyślnym dzieckiem. Dlaczego jej przyjaciele są tacy dziecinni? I dlaczego jej Mama tak ją kontroluje? Gdyby tylko India była dorosła, tak jak Caitlin , lokatorka, która mieszka w ich domu , wszystko byłoby takie fajne!Prawda?

Alexxx | 2013-03-29
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo fajna książeczka, najciekawsza z trzech części przygód Indii.
W tej książce dziewczynka o imieniu India marzy aby dorosnąć-ale czy wie jakie są obowiązki dorosłych i czy potrafiłaby sobie z nimi poradzić?
Odpowiedzi znajdziecie w tej książce ,którą serdecznie polecam :)

czytająca_pod_wodą | 2016-05-23

książka ta posiada kilka morałów kilka pouczeń oraz przedstawia pewne niebezpieczeństwa, które czekają dzieci, którzy będą postępować tak jak India (główna bohaterka)

Michal Zacharzewski | 2016-01-28
Przeczytana: 19 grudnia 2015

India pragnie dorosnąć. Chce być jak jej opiekunka, dorosła dziewczyna, której wolno zdecydowanie więcej. Ale czy dorosłość nie ma przypadkiem jakichś wad? Tego bohaterka dopiero się dowie… na kartach tej krótkiej, mocno rozedrganej, pisanej różnymi fontami i kolorami powieści. Powieści pełnej rysunków, zabaw słownych, zabawnych sytuacji. Jednym słowem - niezła lektura dla mocno nieletnich.

Hania Skupniewicz | 2012-06-29
Przeczytana: 2006 rok

Oceniam ze względu na wspomnienia, jakie wiążą się z tą książką. Dla dziecka, jakim byłam mając w rękach "Indię Kidd" powieść jest naprawdę bardzo dobra. Pamiętam, że się śmiałam na głos i bardzo mi się podobała. Przeznaczona dla tych najmłodszych czytelników. :)

Zuza | 2011-08-22
Przeczytana: 20 lipca 2011

Miła i ciekawa książka kiedy nie można usnąć i gdy nie ma sie nic do roboty.

Julia | 2014-01-15
Przeczytana: 02 października 2013