Romans z aromatem w tle

Okładka książki Romans z aromatem w tle Kristin Gabriel
Okładka książki Romans z aromatem w tle
Kristin Gabriel Wydawnictwo: Harlequin literatura obyczajowa, romans
Operation Babe-Magnet
Harlequin
2003-01-01
2003-01-01
Zuzanna Karska
dziedzictwo zadanie agencja towarzyska

Okładka książki Och, te okropne walentynki! Kristin Gabriel, Linda Randall Wisdom
Och, te okropn... Kristin Gabriel, Li...
Okładka książki Romantyczna maskarada Samantha Connolly, Kristin Gabriel, Jennifer McKinlay
Romantyczna ma... Samantha Connolly, ...

Historia biznesmana, który by osiągnąć wyżyny sukcesu zawodowego, czyli by dostać w spadku firmę Kane Corporation musi zagrać w grę. Warunki dyktuje dziadek - aktualny właściciel, który niebawem zamierza przejść na emeryturę. Przeciwnikiem Dextera jest Sam, jego brat. Oboje muszą przez miesiąc pracować w innych zawodach - jeden ma być mężczyzną do towarzystwa, a drugi ma być sprzedawcą damskiej bielizny.

Wraz z rozpoczęciem pracy przyglądamy się poczynaniom Dextera. Od razu dostaje zlecenie. Jednakże jest to dosyć nietypowe zlecenie.

Czy Dexter poradzi sobie w roli mężczyzny do towarzystwa? Czy uda mu się wygrać firmę? A może poświęci ją w imię wyższych wartości?

Dowiecie się oczywiście czytając książkę osobiście ;-)

Autorka używa dosyć przyjemnego języka, dzięki czemu bardzo dobrze czyta się tę powieść. Treść jest zrozumiała, bohaterowie ciekawi. Pojawia się również motyw pewnej tajemniczości, co dodaje historii smaczku. W pewnym momencie są takie zawirowania, że nie wiadomo co wybrać, jak się zachować. To oczywiście jest zdecydowanym atutem tej książki.

Zabierając się za nią byłam przekonana, że "lokowanie produktu" będzie na każdej stronie. Mniej więcej tak jak dzisiejsze reklamy, np. 5 min serialu, 10 min reklam, reszta serialu (a może po drodze jeszcze jedna przerwa reklamowa) i końcówka. Tak, dzisiaj mamy 2014 rok, natomiast w roku 2001, jak widać reklama i lokowanie produktu wyglądały zgoła inaczej. Trzeba przyznać, że na okładce pojawia się znak firmowy Cafe Prima, aczkolwiek dzisiaj wykorzystuje się możliwie każdą przestrzeń do propagowania idei, produktów czy też innych rzeczy.

Mimo moich obaw przeszłam przez lekturę bez żadnych problemów. Także osobiście uważam, że temat lokowania produktu został wyczerpany na okładce. W trakcie czytania może raz, czy dwa ktoś zaproponował kawę, ale to wszystko (chyba że mi coś umknęło :-) ).

Także nie ma się czego bać, książka jest przyjemna w odbiorze, fabuła jak na te 156 stron bardzo interesująca, więc podsumowując jestem pozytywnie zaskoczona tym harlequinem :-)

Polecam!

Dexter Kane od dziecka uczył się jak prowadzić firmę. Liczył na to, że przejmie po dziadku rodzinną firmę Kane Corporation. Zdaje sobie sprawę, że będzie musiał rywalizować ze swoim bratem, Samem.

Pewnego dnia Amos Kane, dziadek Sama i Dextera, przedstawia im swój pomysł na to, który z nich przejmie jego firmę. Faceci muszą przez miesiąc wykazać się w zupełnie innym zawodzie, nie zdradzając swojej prawdziwej tożsamości.

Z pozoru łatwe zadanie Jednak okazuje się, że dziadek zaplanował wszystko idealnie. Sam ma pracować w sklepie z damską bielizną, a Dexter w agencji towarzyskiej. Czy podołają wyzwaniu ??

Treść książki jest lekka i świeża. Idealna na letnie wieczory i miłe spędzenie czasu. Fabuła nie jest zbyt zawiła, jest zaledwie parę wątków, ale jak na tak krótką historię myślę, że nie powinno czytelnikom to przeszkadzać.

Kristin Gabriel zawarła w swoim romansie wiele ciekawych, pełnych przesłania zdań

Pozwolę sobie zacytować parę z nich:

"Miłość to coś więcej niż hormony."

"Człowiek może czuć się samotnie, nawet będąc w towarzystwie."

Historia mimo, iż jest krótka, zawiera wiele zwrotów akcji i romantycznych momentów. Na pewno wam się spodoba

Polecam !!

Więcej moich recenzji na:

• 2003
  • Dla Kobiet/Erotyka
  • Przeczytane 2003
  • Dno i wodorosty (max 3 gwiazdki)
  • 3 (słabe)

Dodaj cytat z książki Romans z aromatem w tle