Café Romeo

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Bachelor by design
Avadoro

Czy można wywróżyć przyszłość z fusów? Skądże, oburzyli się zgodnie Chloe i Trace, gdy pewna dama na tej właśnie podstawie oznajmiła im, że są sobie przeznaczeni. Co prawda Trace szuka żony, lecz idealna kandydatka musi wykazać się cechami, których z pewnością brak impulsywnej Chloe. Ta dziewczyna ściąga na wszystkich kłopoty, a o jej rodzinie lepiej nie wspominać. Trace powtarza to sobie do znudzenia, jednak z efektem zgoła odmiennym od zamierzonego.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002