Pozdrowienia z Rosji

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans i sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Trusting a Stranger
willa

Karina od miesięcy ucieka i powoli oswaja się z myślą, że już nigdy nie wróci do Moskwy… Groźny i wpływowy człowiek, który kazał zamordować jej męża, ma wszędzie swoich szpiegów. Nawet w Stanach, dokąd ściągnął ją ojciec chrzestny. Kiedy i on zostaje zabity, Karina składa swój los w ręce jego syna Viktora. To jedyna przyjazna dusza w obcym i wrogim świecie. Viktor namawia Karinę, by postarała się o stały pobyt w USA, najlepiej poprzez fikcyjne małżeństwo. Wybrał już nawet kandydata – swego najlepszego przyjaciela Luke’a Hubbarda…

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2011.

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/pozdrowienia-z-rosji

Piękna scena pocałunku :) I rewelacyjna maska obojętności Luka :)

Hiasyntia Cz | 2012-11-07
Przeczytana: 05 marca 2012

. Mała książeczka, idealna na jedno popołudnie, jednak tak naładowana niepewnością i sensacją, że aż nie chcę się jej odkładać. Romansu również nie brakuje. Miłość oczywiście też jest, jednak występuje jako element dodatkowy, który daje nieco odskoczni od głównego wątku kryminalnego.Historia Kariny, zmuszonej do ucieczki z rodzimej Rosji. Jednak czy uda się uciec przed kimś, kto ma niesamowite kontakty, układy w tym nawet mafijne??
Świetna powieść, przy której się odprężyłam, potrzebowałam wytchnienia, szybkiej lektury i to wszystko otrzymałam, a nawet nieco więcej. "Pozdrowienia z Rosji" jest idealną książką na jedno jesienne popołudnie.

marika3333 | 2012-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2012

Fajna, czyta się bardzo lekko i szybko. Dla mnie osobiście zbyt dużo romantyzmu a za mało kryminału, ale czego sie spodziewać po książce zakupionej "na szybko" w kiosku ;)

monishka90 | 2016-10-27
moniszon | 2016-09-16