Jesteś mi winna noc poślubną

Tłumaczenie: Ewa Chmielewska-Tomczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Namiętności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
In a class by itself
83-7075-273-X
Wero

Klasowy zjazd absolwentów Hardwick High School staje się dla Danielle Quinn i Logana Webstera okazją do ponownego spotkania. Danielle, działająca na rzecz dzieci upośledzonych, ma do spełnienia misję. Towarzystwo, w którym pracuje, pragnie odkupić od Webstera ziemię. Stawia on jednak warunek: sprzeda ziemię za jedną noc spędzoną z Dani. Ma to być ich noc poślubna, jako że przed dziesięciu laty uciekli z domu i pobrali się. Małżeństwo zostało niemal natychmiast unieważnione na skutek interwencji rodziców dziewczyny, nie akceptujących tego związku. Po namyśle Dani przystaje na tę transakcję, jednakże do "zapłaty" nie dochodzi tak prędko...

źródło opisu: Phantom Press, 1992

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Monika | 2012-06-29
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 29 czerwca 2012

Mama mi zawsze powtarza, że czytam zbyt dużo smutnych książek.
Więc "zapodałam" sobie romans ;) Pomimo, iż autorką jest moja ulubiona Sandra Brown, nie potrafiłam się nim zachwycić.

_AngelGabriel_ -> dziękuję:)

Małgorzata Chabzda | 2014-05-20
Przeczytana: 19 maja 2014

Po przeczytaniu wielu horrorów i kryminałów miałam ochotę sięgnąć po coś lżejszego. Wybór padł więc na Sandrę Brown. Lubię czytać łatwe romanse bo tylko w nich świat jest piękny i bezproblemowy. I właśnie do takiego świata autorka nas wprowadza. Gdzie miłość jest łatwa do zdobycia. Jeżeli chodzi o fabułę to jest ona dość banalna. Kto z nas w młodości nie miał szkolnych miłostek. Lubię Sandrę Brown za to, że jej książki czyta się szybko i z lekkością. Historia bardzo ciekawa i z życia wzięta. Oczywiście polecam fanom tanich romansideł :)

Martoonia | 2014-03-02
Przeczytana: 01 marca 2014

Typowe romansidło, mnie książka niestety nie zachwyciła. Mało wątków, akcja mało zaskakująca, nie przyciągnęła zbytnio mojej uwagi. Styl pisania również mało wyszukany. Już od pierwszych stron można się domyślić zakończenia i nawet się nie pomylimy :) raczej nie sięgnę po nią powtórnie, jednakże dla relaksu na jeden wieczór można rzucić okiem

Yasmine | 2012-12-01
Przeczytana: 30 listopada 2012

O wartości tej książki nie może być mowy. Bo cóż wartościowego w pospolitym romansidle? Jedynym plusem tej książki jest chyba to, że czyta się ją bardzo szybko i jest dobra dobra na czas, kiedy rzeczywiście nie ma się siły na ambitniejszą literaturę.

Milanowa | 2012-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2012

Bardzo dobra książka. I zakończenie jest bardzo fajne :)

Agata | 2013-12-07
Przeczytana: 03 grudnia 2013

Zważając, że to romans Pani Brown, którą uwielbiam za thrillery, ocena jest o gwiazdkę wyższa.
Tak naprawdę sięgnęłam po ten romans z czystej ciekawości oraz by poczytać coś o miłości ;)
Książka znośna, choć chwilami mam wrażenie, jakby te postaci zachowywały się jak małolaci. Jak się kogoś kocha, to powinno się zrobić wszystko, aby z Nim/Nią być, a nie uciekać...

kryska | 2013-03-11
Przeczytana: luty 2013

romansidło - trudno się zmusić do czytania, choć romanse lubię. Brak pomysłu, na siłę wyciągane strony i dookoła Wojtek. Nie dałam rady skończyć.

Beciach | 2012-04-17
Przeczytana: 16 kwietnia 2012