Miłość bez granic

Tłumaczenie: Zofia Uhrynowska-Hanasz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z Motylem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prima
Love beyond reason
83-7152-012-3
miłość, uczucia, tragedia
Wanda

Katherine Adams przysięgła sobie, ze nie powtórzy błędów swojej siostry. Wspaniała partia, jaką zrobiła Mary wychodząc za maż za Petera, dziedzica bajecznej fortuny Manningów, okazuje się tragiczna pomyłką. Koszmar nieudanego małżeństwa przerywa śmierć, Peter ginie w wypadku samochodowym, Mary zaś umiera przy porodzie. Z woli zmarłej nikt, kto nosi nazwisko Manning, nie ma prawa zbliżać się do nowo narodzonej córki, którą nazwano Allison; opiekę nad nią przejmuje Katherine. Jak poradzi sobie z tym zadaniem i czy uda jej się ukryć małą Allison przed potężną i bezwzględna rodziną bogaczy? A co najważniejsze, jak zachowa się w obliczu najtrudniejszego wyzwania – zakochanego w niej Jasona Manninga?

źródło opisu: okładka

wiech | 2013-10-25
Małgorzata Chabzda | 2014-07-26
Przeczytana: 25 lipca 2014

Według mnie bardzo słabe i płytkie romansidło nie zapadające w pamięci. Sandra Brown już po raz kolejny udowodniła, że kategoria romanse to nie jest jej mocna strona.

mazurka | 2016-11-13
Na półkach: Ebook, Posiadam, Przeczytane