Pocałuj mnie, gdy zasnę

Okładka książki Pocałuj mnie, gdy zasnę Linda Howard
Okładka książki Pocałuj mnie, gdy zasnę
Linda Howard Wydawnictwo: Amber kryminał, sensacja, thriller
Kiss Me While I Sleep
Amber
2007-09-01
2007-09-01
zabójca zemsta niebezpieczeństwo

Wartka akcja, tajemnica, losy świata w rękach dwójki ludzi no i oczywiście romans, tak w skrócie mogłabym opisać książkę Lindy Howard.
Historia Lily wciąga od pierwszych stron, choć z każdym rozdziałem staje się coraz bardziej przewidywalna i w moim odczuciu mało prawdopodobna. Wszystko w tej opowieści dzieje się bardzo szybko, jak dla mnie trochę za szybko.
Relacja głównych bohaterów obfituje w świetne dialogi, dzięki czemu nie raz można się uśmiechnąć.
Podsumowując jest to idealna książka, aby się zrelaksować, ale raczej na raz.

Relacja...

Pierwszy raz spotkałam się z gatunkiem thriller romantyczny. Przez pierwsze 11 rozdziałów myślałam, że umrę z nudy. Nie wciągnęła mnie, ale od 12 rozdziału książka nabiera tempa. Najbardziej na moją wysoką ocenę wpłynęło przedstawienie relacji między głównymi bohaterami. Luźne, swobodne rozmowy, pełne poczucia humoru, które rozbawiły mnie szczerze nie raz. Dialogi między nimi czytało sie z ogromną przyjemnością. Na duży plus na pewno zasługuje zakończenie książki. Bez epilogu zostałabym z ogromnym szokiem, zaskoczeniem i pytaniami "Ale jak? Dlaczego?". Od 12 rozdziału książkę czytało się naprawdę szybko i dobrze.

Całkiem dobra książka. Myślałam, że to jakiś harlequin, jak mi koleżanka przyniosła tę książkę, ale mile mnie zaskoczyła. Oprócz wątku miłosnego jest i watek sensacyjny. Dobrze się czyta.

Świetna książka, połączenie thrillera z romansem, czyli to co lubię najbardziej :) Najbardziej podobalo mi się to, że postaci są pełne humoru, autorka wtrąca dużo zabawnych zwrotów, czasami aż się śmiałam i dzięki temu książka jeszcze bardziej mi się podoba :) Gorąco ją polecam.

Cykle:
John Medina (tom: 3)

Cykle:
John Medina (tom: 3)

I znowu się nie zawiodłam na autorce! Choć przyznam, że początkowo nie mogłam oprzeć się wrażeniu podobieństwa do "Anioła śmierci". Bardzo fajny thriller romantyczny. Fabuła bardzo ciekawa bo kobieta jako płatny morderca była bardzo intrygująca i jak to kobieta nieprzewidywalna. Zakończenie mnie MEGA zaskoczyło co spowodowało, że książka otrzymała ode mnie dodatkową gwiazdkę. Lekka, przyjemna lektura. Jeśli ktoś lubi tego gatunku książki to tej nie może pominąć!

Bardzo ciekawy romans, a w zasadzie powinnam chyba powiedzieć thriller romantyczny, bo choć wątek miłości się pojawia, to na szczęście nie dominuje całej książki. Linda Howard w najlepszej postaci- jeśli szukacie czegoś wciągającego, sympatycznego, z akcją i intrygami- to coś dla Was. :)

Książka na długie zimowe wieczory ,zakończona happy endem.

Książka na długie zimowe wieczory ,zakończona happy endem.

Drugie spotkanie z Linda Howard i ponownie udane. Książka "Pocałuj mnie gdy zasnę wciąga i nie pozwala odłożyć jej przed końcem :) POLECAM !

Bardzo mocna i dobra pozycja!

Bardzo mocna i dobra pozycja!

• Linda Howard
  • Romans