Pocałuj mnie, gdy zasnę

Wydawnictwo: Amber
Kiss Me While I Sleep

Miłość w CIA. Lily Mansfield, płatna zabójczyni na usługach CIA, prowadzi teraz własną grę. Szuka zemsty – wbrew rozkazom przełożon ych. Najlepszy agent CIA ma ją powstrzymać albo... wyeliminować. Ale i on daje się wciągnąć w jej prywatny pojedynek. Wkrótce oboje pochł ania szaleńczy wyścig o życie i pożar zmysłów. A Lily, czujna na każdym kroku, do ostatniej chwili nie dostrzega...

Najlepszy agent CIA ma ją powstrzymać albo... wyeliminować. Ale i on daje się wciągnąć w jej prywatny pojedynek. Wkrótce oboje pochł ania szaleńczy wyścig o życie i pożar zmysłów. A Lily, czujna na każdym kroku, do ostatniej chwili nie dostrzega niebezpieczeństwa, które czai się tuż obok...
Linda Howard to gwiazda romantycznych thrillerów sprzedanych w ponad 12 milionach egzemplarzy. Jest laureatką wielu nagród w kategor ii literatury kobiecej, m.in. RITA Award. Bohaterki jej trzymających w napięciu powieści to silne, nietuzinkowe osobowości, wplątane w wir zmysłowych namiętności i zbrodni.

dilbi | 2015-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2015

To raczej kryminał niż romans - chociaż ten też tam był :) I pierwszy raz długo nie było wiadomo kto i dlaczego. A sama końcówka - no nie powiem - powala i to dość mocno :)
całość czyta się szybko, lekko i oderwać się nie można. Polecam!!

betina360 | 2015-01-23
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 23 stycznia 2015

Bardzo dobra i wciagajaca ksiazka i nie zaden romans bo jest tu wiecej sensacji niz romansu .On jest praktycznie od polowy ksiazki . Podobala mi sie super agentka Lily i to ze tak sprytnie zaplanowala zemste za przyjaciol i dziecko ktore duzo dla niej znaczylo. Milosc pojawila sie dla niej w dobrym momencie gdy potrzebowala kogos bliskiego. I nie ma w tym nic zlego a wrecz przeciwnie. Nie jest to zaden typowy romans.

Doomisia | 2016-02-16
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 16 lutego 2016

Bardzo ciekawy romans, a w zasadzie powinnam chyba powiedzieć thriller romantyczny, bo choć wątek miłości się pojawia, to na szczęście nie dominuje całej książki. Linda Howard w najlepszej postaci- jeśli szukacie czegoś wciągającego, sympatycznego, z akcją i intrygami- to coś dla Was. :)

Kajawtf | 2013-11-13

Książka jak dla mnie Rewelacja, mnóstwo wątków, poszlak i tajemnic. Główna bohaterka Lily jest "agentem kontaktowym" czyli płatnym zabójcą na usługach Amerykańskiego CIA. Została zwerbowana gdy miała 18 lat, teraz ma lat 37 i po raz pierwszy działa nie na zlecenie przełożonych,lecz na własną rękę kierowana chęciom zemsty.Agencja dowiedziawszy się o planach Lily posyła jej śladem Agenta Swaina aby "zlikwidował problem" lecz Swain postanawia się nie śpieszyć i zrobić to po swojemu, nie przedstawiając Lily prawdy dotyczącej jego pobytu w Paryżu decyduję się jej pomóc .
Nie spodziewałam się że aż tak się zatracę w fabule książki, czułam się jakbym ja również była częścią tego "spisku". Podobała mi się również zmiana głównej bohaterki z zimnej wyrachowanej pozbawionej wszelkiego szczęścia i celu życia(oprócz zemsty) Lily, przy tajemniczym Swainie zaczyna rozkwitać i odczuwać nie tylko ból, ale również potrzebę bliskości której unikała odkąd sześć lat wcześniej jej kochanek okazał się...

„Pocałuj mnie, gdy zasnę” to moje pierwsze spotkanie z Lindą Howard, o której słyszałam dość by stwierdzić, że warto w ciemno sięgnąć po jej książki gdyż samo nazwisko autorki daje gwarancję dobrej i ciekawej lektury.

Główną bohaterką książki jest Lily Mansfield, płatna zabójczyni wykonująca zlecenia dla CIA. 37-latka z 19-letnim doświadczeniem jest jedną z lepszych w swoim fachu. Po zakończeniu kolejnego zadania poza granicami kraju Lily odkrywa, iż jej dwóch najlepszych przyjaciół wraz z córką, którą traktowała jak własną zostali zamordowani. Lily postanawia się zemścić na osobie, która zleciła, iż zabójstwo. Samowola bohaterki nie podoba się jednak jej zleceniodawcom, którzy wysyłają za nią Lucasa Swaina najlepszego agenta CIA, który ma ją powstrzymać lub wyeliminować. Ten jednak daje się wciągnąć w grę na śmierć i życie. Oboje ogarnia szaleńczy wyścig z czasem i pożar zmysłów. Czy Lily zdoła dostrzec niebezpieczeństwo, które czai się tuż obok?

Lindą Howard stworzyła bardzo...

Karol-inka | 2016-09-29
Na półkach: E-booki, Przeczytane
Przeczytana: 29 września 2016

I znowu się nie zawiodłam na autorce! Choć przyznam, że początkowo nie mogłam oprzeć się wrażeniu podobieństwa do "Anioła śmierci". Bardzo fajny thriller romantyczny. Fabuła bardzo ciekawa bo kobieta jako płatny morderca była bardzo intrygująca i jak to kobieta nieprzewidywalna. Zakończenie mnie MEGA zaskoczyło co spowodowało, że książka otrzymała ode mnie dodatkową gwiazdkę. Lekka, przyjemna lektura. Jeśli ktoś lubi tego gatunku książki to tej nie może pominąć!

Mollinka_90 | 2016-07-11
Przeczytana: 30 czerwca 2016

Thriller romantyczny to chyba najbardziej trafiona kategoria dla tej książki Lindy Howard. Wartka akcja, agenci CIA, intryga, która splata życie zawodowe i prywatne głównych bohaterów, a także odrobina romansu to przepis na dobrą powieść z tego gatunku. Czyta się szybko, ponieważ fabuła wciąga nas od pierwszej strony. Autorka umiejętnie buduje napięcie, a rozwiązanie zagadki nie należy do przewidywalnych.

Mel | 2012-01-27

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ciągle mam w pamięci ten moment, kiedy zaczęła zasypiać...myślałam, że to koniec. Aż mnie zatrwożyło. W dodatku ON był z nią. Wartka akcja, trochę romansu, ale zakończenie niezbyt mi się podobało. Dziwne miałam wrażenie po tym wszystkim. Nie mogłam się pozbyć wrażenia "zdrady". :/

dori1703 | 2011-03-08

Akcja książki tak mnie wciągnęła, że zakończenie było dla mnie zaskakujące. Z czystym sumieniem mogę polecić na nudny, zimowy wieczór.

alamuhan | 2010-09-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Dobra, ciekawa, wciągająca.
Rewelacyjna książka, bardzo ją lubię bo zwodzi, nie oszukuje ale interesuje czytelnika...
Chętnie do niej powracam.