Koniec pracy. Schyłek siły roboczej na świecie i początek ery postrynkowej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poza Horyzont". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
The End of Work: The Decline of the Global Labor Force and the Dawn of the Post-Market Era
83-7023-854-8
biznes, finanse

Publikacja obfituje w ciekawe i różnorodne przykłady praktyczne, które wyjaśniają globalne i lokalne implikacje postępu technicznego w naszym życiu. Mamy do czynienia z zasadniczą przemianą relacji między maszyną, a człowiekiem, które przez ostatnie 200 lat nie układały się łatwo, a o ich nowej konfiguracji wiemy tylko tyle, że będzie musiała być zupełnie inna jak dotychczas.

bijons | 2016-08-09
Lisek | 2014-07-29