Koniec pracy. Schyłek siły roboczej na świecie i początek ery postrynkowej

Okładka książki Koniec pracy. Schyłek siły roboczej na świecie i początek ery postrynkowej
Jeremy Rifkin Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie biznes, finanse
biznes, finanse
The End of Work: The Decline of the Global Labor Force and the Dawn of the Post-Market Era
Wydawnictwo Dolnośląskie
2001-01-01
2001-01-01
83-7023-854-8

więcej Więcej

Książka "Rynek pracy. Schyłek siły roboczej na świecie i początek ery postindustrialnej" została wydana w 2001 roku, opisuje amerykański rynek pracy i w dużej mierze jest teraz mało aktualna.

Jeremy Rifkin opisuje, jak wyglądała sytuacja pracowników w dobie wielkiego kryzysu oraz późniejsze zmiany, jakie wywołała komputeryzacja. Z rzeczy nadal aktualnych, autor wspomina o...

• Eseje
  • Chcę w prezencie
  • Ekonomia
  • 2010
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Koniec pracy. Schyłek siły roboczej na świecie i początek ery postrynkowej