Kup teraz - 6 ofert w cenie od 11.12 zł do 33.30 zł

Entropia : nowy światopogląd

Jeremy Rifkin Wydawnictwo: Kos nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Entropy - a new world viev
978-83-60528-19-8
Beata Baczyńska
Kos
cywilizaja - filozofia ekologia człowieka entropia
Entropy - a new world viev
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-60528-19-8
Beata Baczyńska
cywilizaja - filozofia ekologia człowieka entropia

Obnaża błędy i nie pozostawia złudzeń co do konieczności zweryfikowania naszego podejścia do konsumpcji, racjonalnego obchodzenia się z naturą i przemodelowania codziennego życia.

Bardzo ważna i aktualna pozycja traktująca o potrzebie zmiany filozofii życia i wartości człowieka w dobie wyczerpujących się zasobów naturalnych Ziemi. Książka napisana w 2008r. w dobie denializmu jest dzisiaj prawdą oczywistą. Tytułowa Entropia czyli II zasada termodynamiki tłumaczy dlaczego epoka przemysłowa stała się zabójcza dla egzystencji człowieka w przyszłości....

• Literatura popularnonaukowa
  • Kryzys cywilizacji