Paradise Lost. Ikona

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Esencja dźwięku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: GAD Records
978-83-61637-07-3
muzyka
Agnieszka

Paradise Lost to grupa, która w ciągu swojej dwudziestoletniej kariery wiele razy zmieniała kierunek muzycznych poszukiwań. Tomasz Jeleniewski śledzi te przemiany, opisując szeroko wszystkie albumy zespołu. Sięga do wielu trudno dostępnych w Polsce źródeł, przytaczając niezliczone ilości ciekawych wypowiedzi samych muzyków, a całość uzupełnia kompletną dyskografią zespołu. Książka Jeleniewskiego jest pierwszą tak obszerną publikacją na temat Paradise Lost.

źródło opisu: Wydawnictwo GAD Records, 2010

źródło okładki: http://www.gadrecords.pl