Okładka książki Seks u ludzi biznesu – funkcje i dysfunkcje seksualne w nowej grupie pacjentów

Seks u ludzi biznesu – funkcje i dysfunkcje seksualne w nowej grupie pacjentów

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Medycyna Ludzi Biznesu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
trycha | 2014-03-05

Nic nie znacząca publikacja naukowa, tylko dla punktów. Nie warto.

wildfemale | 2011-06-15

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica