Opowiadania Nieprzyzwoite

Wydawnictwo: SIG-OW
978-83-931281-2-9
GirlTiger

„Opowiadania nieprzyzwoite” to skupiający się na konkrecie, napisany lekkim piórem zbiór opowiadań erotycznych. Autor pozostawia wyobraźni czytelnika sporo swobody, przy jednoczesnym nagromadzeniu niemałej ilości szczegółowych opisów. Burzy krew w żyłach, ale przede wszystkim daje świetną rozrywkę. Jeśli oczekujesz drobiazgowego studium seksu, to tu go nie znajdziesz. Możesz natomiast liczyć...

Jeśli oczekujesz drobiazgowego studium seksu, to tu go nie znajdziesz. Możesz natomiast liczyć na prostolinijną szczerość i kilka miłych chwil zapomnienia.

źródło opisu: SIG-OW Wydawnictwo, 2011

źródło okładki: http://www.bim.home.pl/DRUK/images/okladka1_m.jpg