Seks. Nieocenzurowany przewodnik po twoim ciele, seksualności i bezpieczeństwie.

Tłumaczenie: Ewa Ressel
Wydawnictwo: Publicat
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
TSex, a book for teens : an uncensored guide to your body, sex, and safety
978-83-245-1867-8
seks, seksualność, płciowość
poradniki
Isadora

"Oto mądra, dobre napisana i oryginalnie zilustrowana książka o seksualności nastolatków, przemawiająca zarówno do nich, jak i do dorosłych. Powinna się znaleźć w każdej szkolnej bibliotece. Będzie znakomitym prezentem urodzinowym od rodziców dla ich dorastających dzieci."

źródło opisu: Grupa Wydawnicza Publicat, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Isadora | 2011-06-05
Na półkach: Poradniki, Przeczytane
Przeczytana: 05 czerwca 2011

Mam przed sobą poradnik, którego tematyka z pewnością zainteresuje każdego. Tytuł książki w sposób rzeczowy, wyczerpujący i bardzo adekwatny wprowadza czytelnika w gąszcz zagadnień poruszanych na jej stronach i jest dokładnie tym, co sugeruje.
Pozycja skierowana głównie do młodzieży charakteryzuje się bardzo nowatorskim podejściem do tematu: opowiada o seksie kompetentnie i mądrze, a zarazem z humorem i lekkością, w sposób nieskrępowany i bardzo śmiały, nie przekraczający jednak granic dobrego smaku. Zawiera dosłownie wszystko, co młody człowiek chciałby wiedzieć o seksie, a nawet traktuje o rzeczach, które niekoniecznie mogłyby przyjść mu do głowy. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, a czyni to z wielkim wdziękiem i sporą dawką poczucia humoru.
Poradnik zaznajamia czytelnika z jego własnym ciałem, jego biologią, możliwościami i potrzebami; uświadamia, co trzeba wiedzieć i czego należy się spodziewać przed podjęciem współżycia; bezpruderyjnie prowadzi przez wszystkie etapy aktu...

Tsukuyomi | 2013-10-25
Przeczytana: 03 grudnia 2016