Ezoteryka w życiorysach sławnych ludzi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Paranaukowe". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-367-7
ewelina55

Bogna Wernichowska - autorka licznych publikacji, dziennikarka, znana krakowska badaczka zjawisk nadprzyrodzonych - zaprasza Cię w pasjonującą podróż. Opowieści, które wkrótce usłyszysz będą czasami straszne, czasami optymistyczne, ale zawsze oparte na faktycznych wydarzeniach. I to wydarzeniach, w których uczestniczyli najznamienitsi synowie naszego narodu. Sprawdź, z jakimi siłami...

Sprawdź, z jakimi siłami nadprzyrodzonymi musiał się zmierzyć Adam Mickiewicz a jaki dowód na istnienie życia pozagrobowego uzyskał Władysław Reymont. Dowiedz się, czy biżuteria może zostać obciążona złą karmą jego poprzedniego właściciela. Ujrzyj siłę wdzięczności, której nie zdołała powstrzymać nawet śmierć. Poznaj niesamowite przypadki znanych Polaków i poszukaj odpowiedzi na pytania, których nie miałeś śmiałości zadać.
W opowieściach Bogny Wernichowskiej miłość przeplata się z nienawiścią, przyjaźń ze zdradą, a sprawiedliwość przybywa niejednokrotnie zza grobu. Zbiór autentycznych historii to także wspaniały przekrój przez wiele wieków Polski oraz obraz tego, co aktualnie najbardziej rozbudzało wyobraźnię i wywoływało przyjemny dreszczyk emocji. Możesz w nich dostrzec, jakie zjawiska paranormalne dominowały w epoce romantyzmu, a jakie w dwudziestoleciu międzywojennym.
Już dziś rozpocznij tą niesamowitą lekcję historii i parapsychologii zarazem.

źródło opisu: Studio Astropsychologii,2009

Tommy | 2015-12-26